پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات بوشهر خبر داد: پس از وقوع سیل در استان بوشهر پوشش ارتباطی استان مطلوب و پایدار است

مدیر کل ارتباطات بوشهر خبر داد: پس از وقوع سیل در استان بوشهر پوشش ارتباطی استان مطلوب و پایدار است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر از پایداری وضعیت پوشش ارتباطی استان پس از وقوع سیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات این استان با بیان اینکه وضعیت کلی شبکه ارتباطی در استان بوشهر در حالت عادی است گفت: بعد از بارش شدید باران و وقوع سیل در استان بوشهر آخرین وضعیت ارتباطی استان مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی جهت کاهش هر گونه حادثه احتمالی به وقوع سیلاب های مخرب در سطح استان اتخاذ شد.

سملیان با اشاره به گفتگوی تلفنی با آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص آخرین وضعیت ارتباطی استان بوشهر بعد از وقوع سیل گفت: حفظ پایداری ارتباطات در شهرها و روستاهای سیلابی، بررسی مسیرهای فیبرنوری داخل استان و پایداری آنها در مقابل حوادث و شرایط بحرانی در اولویت دستور کار این اداره کل قرار دارد.

نماینده وزیر ارتباطات در استان بوشهر افزود:  با انجام هماهنگی ها و پیگیری های لازم  برای اعزام نیروهای پشتیبان فنی، آمادگی لازم وجود دارد تا با اعزام نیروها نسبت به قطعی ارتباطات احتمالی اقدام شود.

در پایان وی در مورد آخرین وضعیت ارتباطی استان بوشهر بعد از وقوع سیل تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت کلی شبکه ارتباطی در استان بوشهر در حالت عادی و ارتباطات پایدار و مطلوب است.

۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۸
تعداد بازدید : ۱۴۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید