پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری همایش طراحی و تجربه کاربری در حوزه ICT در استان بوشهر

برگزاری همایش طراحی و تجربه کاربری در حوزه ICT  در استان بوشهر
همایش طراحی و تجربه کاربری در حوزه ICT با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: همایش طراحی و تجربه کاربری(UI,UX) در حوزه ICT با همکاری و مشارکت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، دانشگاه جامع علمی کاربردی استان و شرکت شتابدهنده نوآوری پارس  در سالن سیماک در حال برگزاری است.

سملیان با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این همایش افزایش مهارت در طراحی و ارائه محصول برای شرکت های حوزه ICT در استان است، گفت: این همایش طی هشت هفته برگزار می شود و شرکت های حوزه ICT  آموزش تجربه کاربری با تکیه بر مبانی علم تجربه کاربری، راز خلق محصولات موفق و ماندگار در این حوزه را خواهند آموخت.

وی افزود: با گسترش کسب و کارهای الکترونیکی حوزه ICT  در استان نیاز به طراحی و تجربه کاربری به طور فزاینده ای در حال رشد است و شرکت های این حوزه نیازمند بهبود تجربه کاربری برای محصولات موجود و ایجاد یک تجربه کاربری حرفه ای برای محصولات جدید هستند.

مدیرکل ارتباطات بوشهر تصریح کرد: بحث طراحی و تجربه کاربری در حوزه ICT  اهمیت فراوانی دارد به دلیل اینکه استفاده از محصولات مختلف را تضمین می کند و امیدواریم با برگزاری این همایش شاهد بازدهی بیشتر شرکت های حوزه کسب و کارهای الکترونیکی در استان باشیم.

۱۵ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۸
تعداد بازدید : ۲۰۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید