پرش به محتوای اصلی

اخبار

به مناسبت هفته بسیج؛ نشست مدیرکل ارتباطات بوشهر با فعالان حوزه دفاع مقدس در فضای مجازی

به مناسبت هفته بسیج؛  نشست مدیرکل ارتباطات بوشهر با فعالان حوزه دفاع مقدس در فضای مجازی
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر در نشست با فعالان تولید و نشر محتوای دفاع مقدس در فضای مجازی با اشاره به اهمیت فضای مجازی اظهار داشت: ترویج و نشر فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی امری مهم و لازم است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج علی سملیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر در نشست با فعالان تولید و نشر محتوای دفاع مقدس در فضای مجازی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج آن را یاد آور آرمانهای انقلابی و اسلامی امام خمینی(ره) دانست و بیان داشت : تولید محتوا، انتشار و پوشش رسانه‌ای گسترده و بهره‌گیری کامل از ظرفیت فضای مجازی در پیشبرد اهداف نشر آثار دفاع مقدس حائز اهمیت است تا اجازه ندهیم حماسه های دفاع مقدس دستخوش فراموشی و تحریف شوند.

 سملیان با اشاره به ضرورت حمایت از فعالان هم استانی در فضای مجازی و توانمندسازی کسب و کارهای الکترونیکی حوزه تولید و نشر محتوای دفاع مقدس در استان بوشهر گفت: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر آمادگی دارد تا با در اختیار گذاشتن مکانی مجهز جهت آموزش نیروهای فعال، تولید محتوای دیجیتال در حوزه دفاع مقدس را تقویت کند.

وی با بیان اینکه وجود نیروهای بسیجی در خلق، ترویج و نشر فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی بسیار موثر است گفت: در این رابطه باید از ظرفیت جوانان نخبه و مستعد استفاده کرد که در همین راستا اداره کل ارتباطات بوشهر با اعطای تسهیلات به شرط اشتغال زایی، از کسب و کارهای الکترونیکی در حوزه نشر آثار فرهنگی دفاع مقدس حمایت می کند.

بر اساس این گزارش در پایان این نشست تعدادی از متولیان و فعالان تولید و نشر محتوای حوزه دفاع مقدس به ارائه محصولات خود پرداختند.

۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۴
تعداد بازدید : ۳۰۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید