پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری وبینار استارتاپ ویکند تولید محتوا در استان بوشهر

برگزاری وبینار استارتاپ ویکند تولید محتوا در استان بوشهر
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با اشاره به برگزاری وبینار استارتاپ ویکند تولید محتوا در این استان گفت: این رویداد با محورهای کودک ونوجوان، آموزش، سلامت، شهر هوشمند و گردشگری بصورت مجازی برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت: با عنایت به قرارداد سازمان فناوری اطلاعات ایران و موسسه دانش بنیان برکت به عنوان کارگزار توسعه توانمندی های نوآوری و کارآفرینی منطقه 5 کشور و هماهنگی های انجام گرفته با نهادهای استانی از جمله اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، رویداد تولید محتوای دیجیتالی با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی و نشر محتوای فاخر، در روزهای دوم و سوم مردادماه برگزار شد.

مدیرکل ارتباطات بوشهر با بیان اینکه برگزاری این رویداد با هدف شناسایی طرح‌ ها و ایده های نوآورانه در زمینه تولید محتوای دیجیتال بود گفت: این رویداد در محورهای کودک ونوجوان، آموزش، سلامت، شهر هوشمند و گردشگری برگزار شد.

وی افزود: به دلیل شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا در کشور و با اعلام موسسه دانش بنیان برکت مبنی بر برگزاری آنلاین این رویداد، نماینده کارگزار در استان ( شرکت توانمندسازان آینده نگر پارس) با هماهنگی با دانشگاه آزاد اسلامی سامانه برگزاری همایش ها و جلسات این دانشگاه را جهت برگزاری این رویداد وبیناری در نظر گرفت.

سملیان در ادامه گفت: کارگاه مجازی آموزشی آشنایی با مدل کسب و کار نیز در راستای آشنایی تیم های برگزیده با مفاهیم بنیادی راه اندازی کسب و کارهای دانشی برگزار شد که در این کارگاه مباحث: توسعه محصول، بررسی مجوزها، چگونگی تحلیل و مطالعه بازار، مشتریان هدف، کانالهای دسترسی به مشتریان، تجاری سازی، چگونگی تحلیل رقبا مورد بررسی قرار گرفت.

این مقام مسئول در پایان به برگزاری اختتامیه این رویداد نیز اشاره و بیان کرد: پس از ارائه نهایی، ده ایده برتر تیم های شرکت کننده انتخاب و بعد از پاسخ به پرسش های داوران، بررسی و امتیاز دهی؛ سه تیم برتر رویداد به ترتیب: سامانه یکپارچه سازی کنفرانس ها، سامانه مهارت آموزی دانشجویان و اپلیکیشن جویا انتخاب شدند.

۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴
تعداد بازدید : ۳۵۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید