پرش به محتوای اصلی

اخبار

زیرساخت مورد نیاز برای ارائه خدمات الکترونیکی به مردم استان بوشهر فراهم است

زیرساخت مورد نیاز برای ارائه خدمات الکترونیکی به مردم استان بوشهر فراهم است
مدیر کل ارتباطات استان بوشهر در نشست با مدیران زیرمجموعه گفت: زیرساخت های مورد نیاز برای ارائه خدمات الکترونیکی به مردم جهت رفع نیازهای روزمره فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر جلسه بررسی آخرین وضعیت ارتباطی، پیشرفت برنامه ها و مشکلات ادارات زیرمجموعه و اپراتورهای استان بوشهر با حضور علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، رحیمی مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب، موسوی مدیرکل زیرساخت استان، مهرپویا مدیر شرکت مخابرات منطقه بوشهر، پارسیده مدیرکل پست استان، دشتی سرپرست شعب پست بانک استان بوشهر برگزار شد.

سملیان در ابتدای این جلسه بیان کرد: به دلیل آغاز طرح فاصله گذاری هوشمند جهت جلوگیری از گسترش بیماری کرونا و لزوم برگزاری جلسه شورای مدیران زیرمجموعه اداره کل ارتباطات استان، مقرر شد این جلسه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردد.

سملیان با اشاره به اینکه خرید الکترونیکی مردم استان در دو ماه گذشته بسیار افزایش داشته است گفت:  یکی از مشکلاتی که مانع از در خانه ماندن مردم استان می شود نیازمندی‌های روزانه و خرید مایحتاج معیشتی است و برای سهولت دسترسی مردم به نیازهای روزانه خدمات الکترونیکی باید به صورت آنلاین انجام شود که این فرایند نیازمند زیرساخت مناسب در استان است.

وی با بیان اینکه زیرساخت های مورد نیاز برای ارائه خدمات الکترونیکی در استان فراهم و مدیریت زیرساخت های ارتباطی از اولویت های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان است گفت: اداره کل استان انجام وظایف دستگاه های زیرمجموعه را در شرایط بحران جلوگیری از شیوع بیماری کرونا به جد پیگیری می کند؛ لذا همه ی دستگاه های زیرمجموعه موظف هستند گزارش اقدامات خود را به این اداره کل ارسال نمایند.

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳
تعداد بازدید : ۳۱۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید