پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه بررسی وضعیت ارتباطی بخش آبپخش برگزار شد

جلسه بررسی وضعیت ارتباطی بخش آبپخش برگزار شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، با اشاره به پروژه های وزارت ارتباطات برای کاهش شکاف دیجیتالی بین شهر و روستا در استان بوشهر گفت: هدف این پروژه ها ارائه اینترنت پرسرعت به روستاهای استان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، جلسه بررسی آخرین وضعیت ارتباطی روستاهای بخش آبپخش با حضور علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و بخشدار آبپخش در محل این اداره کل برگزار شد.

سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در این جلسه بیان کرد: برای شناسایی نقاط کور و ضعیف آنتن دهی تلفن همراه در بخش آبپخش و اعلام به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای انجام تست درایو اقدام شده است تا پس از حصول نتیجه هماهنگی لازم برای پوشش این نقاط انجام شود.

سملیان در ادامه افزود : طبق برنامه با اجرای کامل طرح خدمات اجباری به روستاها (USO)مشکل ارتباطی روستاهای استان رفع  می شود.

مدیرکل ارتباطات استان از احداث یک سایت در روستای بنارسلیمانی خبر داد و گفت: با احداث این سایت در روستای بنارسلیمانی ، مشکل ارتباطی روستاهای بصری، مکابری و چم تنگ نیز برطرف خواهد شد. در این جلسه همچنین بررسی پوشش ارتباطی روستای میان دشت در دستور کار این اداره کل قرار گرفت.

۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۵:۲۹
تعداد بازدید : ۳۳۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید