پرش به محتوای اصلی

اخبار

افتتاح ارتقاء تکنولوژی تلفن همراه در بزرگترین شرکت تولید کننده متانول جهان در استان بوشهر

افتتاح ارتقاء تکنولوژی تلفن همراه در بزرگترین شرکت تولید کننده متانول جهان در استان بوشهر
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: در هفته دولت سال جاری پروژه های ارتباطی در مناطق صنعتی و اهداف گردشگری بسیاری افتتاح شده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر: در سایت تلفن همراه شرکت متانول شهرستان دیر سرویس نسل سوم تلفن همراه در هفته دولت با حضور معاون استاندار، فرماندار و مدیران شهرستانی افتتاح شد. علی سملیان مدیر کل ارتباطات این استان با بیان اینکه این شرکت بزرگترین تولید کننده متانول دنیاست گفت: در چنین شرکت های بین المللی با توان صادراتی بالا و بیش از هزار نیروی انسانی شاغل به طور حتم جای خالی تکنولوژی های جدید ارتباطی خالی بود.

سملیان اظهار نمود: در نزدیکی شرکت متانول دیر روستای اولی قرار دارد که یکی از مهم ترین اسکله های این شهرستان جهت پهلوگیری کشتی های باربری است. وی افزود: با توجه به نیاز به امنیت بالا و کنترل اسکله، وجود ارتباطات در این زمینه از اولویت های مدیریت امنیت در این اسکله است بنابراین جانمایی و طراحی آنتن سایت همراه شرکت متانول دیر به گونه ای انجام شده است که روستای ساحلی اولی را تحت پوشش خود قرار دهد.

مدیر کل ارتباطات استان بوشهر گفت: شهرستان دیر علاوه بر داشتن زیرساخت های صنعتی و دریانوردی،  روستاهایی با جاذبه های گردشگری ساحلی دارد که نیاز به پوشش تلفن همراه و سرویس های نسل سوم و چهارم در آنها بسیار ضروری است. وی بیان نمود: روستای جبرانی از توابع شهرستان دیر یکی از روستاهایی با چنین امکانات ویژه ایست که از این رو در طرح گردشگری توریسم 2022 که طبق آن قرار است تا سال 2022 تعداد زیادی روستا و منطقه عشایری به مناطق توریستی تبدیل شوند گنجانده شده است. وی با اشاره به اینکه تکنولوژی نسل سوم در هفته دولت در این روستا افتتاح شده است گفت: هر دو طرح فوق جزء مصوبات سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان بوشهر بوده است و از محل طرح خدمات اجباری روستایی(USO) با هزینه ای بالغ بر 14 میلیارد ریال اجرا شده اند.

۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴
تعداد بازدید : ۳۰۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید