پرش به محتوای اصلی

اخبار

طرح پایش ارتباطی روستایی استان بوشهر با برگزاری کارگاه آموزشی کلید خورد.

طرح پایش ارتباطی روستایی استان بوشهر با برگزاری کارگاه آموزشی کلید خورد.
با هدف اجرای طرح پایش ارتباطات روستایی استان بوشهر، کارگاه آموزشی تئوری و عملی پایش ارتباطات روستایی با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در این کارگاه، با تقدیر از همکاری ادارات تابعه وزارت، خواستار دقت نظر در جمع آوری اطلاعات برای شناسایی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات روستاهای استان شد و خاطر نشان کرد: صحت اطلاعات نقش بسزایی در تصمیم گیری‌های مدیریتی دارد.

وی همچنین از توزیع تجهیزات و اعزام گروهها به شهرستانهای استان از 22 تیرماه برای شروع عملیات خبر داد و گفت : در استان بوشهر 629روستا وجود دارد که این طرح در  409 روستا اجرایی می شود.

وی با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته با فرمانداری ها، دهیارن و مسولین دفاتر ICT روستایی استان افزود: برای اجرای این طرح حدود 15نفر از کارشناسان متخصص در قالب 5 تیم، آموزش دیده و با تجهیز گروه ها به گوشی های مجهز به نرم افزارهای مربوطه به تمام روستاهای مذکور در سطح استان اعزام شده اند.

مدیر کل ارتباطات استان بوشهر گفت: بررسی میدانی پوشش دهی ارتباطات سیار، تجهیزات منصوبه در محل روستا و موقعیت مکانی سرویس گیرنده های اصلی با توجه به اماکن خدمت رسان در حوزه های خدمات اصلی مانند: آموزش، بهداشت و سلامت ،کشاورزی، بانکی، گردشگری و صنایع دستی در دستور کار این پایش روستایی قرار دارد.

پس از برگزاری این کارگاه که در آن، نحوه اجرای دستورالعمل پایش و استفاده از نرم افزارهای Test , Gps test , Sp test  به کارشناسان مربوطه آموزش داده شد، کلیه شرکت‌کنندگان با حضور در محل روستای بندرگاه، اطلاعات ارتباطی روستا را بصورت میدانی مورد بررسی قرار دادند.

۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵
تعداد بازدید : ۳۱۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید