پرش به محتوای اصلی

اخبار

پس از ۱۰ سال تجهیزات آنتن همراه اول روستای سرمک شهرستان دشتی نصب شد

پس از ۱۰ سال تجهیزات آنتن همراه اول روستای سرمک شهرستان دشتی نصب شد
دکل آنتن همراه اول که ۱۰ سال پیش در روستای سرمک بدون تجهیزات نصب شده و بلااستفاده مانده بود، با پیگیری های صورت گرفته تجهیزات آن نصب و راه اندازی شد.

رئیس مخابرات شهرستان دشتی در گفتگو با خورموج نیوز از نصب و راه اندازی تجهیزات BTS در روستای سرمک از توابع بخش شنبه و طسوج شهرستان دشتی خبر داد و اظهار داشت: پس از گذشت ۱۰ سال با پیگیری های نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار محترم دشتی، بخشدار شُنبه و طسوج، مهندس مهرپویا مدیر مخابرات منطقه بوشهر و مهندس سملیان مدیرکل فناوری و اطلاعات استان بوشهر آنتن BTS روستای سرمک شهرستان دشتی نصب و راه اندازی شد.

مهندس کشاورز با اشاره به اینکه دکل آنتن همراه اول ۱۰ سال پیش در روستای سرمک بدون تجهیزات نصب شده و طی این مدت بلااستفاده بوده، افزود: در حال حاضر آنتن دهی تلفن همراه اول و اینترنت ۲G در این روستا فعال شده و به زودی در روستای دهوک نیز تجهیزات آنتن تلفن همراه نصب و راه اندازی خواهد شد.

رئیس مخابرات شهرستان دشتی تصریح کرد: درهفته های گذشته تیم کارشناسی ارتباطات سیار استان به مناطق مختلف شهرستان اعزام و در نقاطی که دارای پوشش تلفن همراه ضعیف می باشد تست های لازم انجام وجهت رفع نواقصات مربوطه اقدام لازم صورت خواهد گرفت.

۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۶
تعداد بازدید : ۶۹۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید