پرش به محتوای اصلی

اخبار

پست لجستیک در دو شهر استان بوشهر راه اندازی شد

پست لجستیک در دو شهر استان بوشهر راه اندازی شد
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت : ارتباطات استان از حوزه های مختلف بطور همزمان در حال توسعه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیرکل ارتباطات این استان با اشاره به اهمیت پایداری ارتباط فیبر نوری جزیره خارگ جهت بهره مندی مردم و شرکت های نفتی از ارتباط با کیفیت و با سرعت مناسب گفت: ظرفیت لینک پشتیبان رادیوئی این مسیر ارتباطی افزایش داده شده است و در آینده نزدیک با همکار ی شرکت صاایران لینک پشتیبان بر بستر فیبر نوری از طریق دریا بهره برداری می شود.

سملیان با بیان اینکه ظرفیت پهنای باند استان بوشهر چندین برابر نیاز استان است گفت: پروژه ملی فیبر نور 2 که با هدف ایجاد بهره برداری از 13 هزار کیلومتر فیبر نوری در کشور است، در استان بوشهر به خوبی پیش رفته است و در شهرهای اخند و عسلویه آزمایش و تحویل بطور کامل انجام شده است و امیدواریم تا پایان نیمه اول سال98 این پروژه در استان تکمیل شده و در هفته دولت پیش رو افتتاح شود.

مدیرکل ارتباطات استان گفت: نصب و راه اندازی 12 دستگاه خودپرداز توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری پست بانک در دستور کار است و کلیه زیرساخت های این پروژه اهم از دوربین های امنیتی، برق و اینترنت پشتیبان آماده است و هم اکنون منتظر توزیع کشوری دستگاهها هستیم تا به سرعت نصب و بهره برداری را آغاز کنیم.

ایشان از پیاده سازی یکی از طرح های اقتصاد مقاومتی با عنوان پست لجستیک در استان خبر داد و اظهار نمود: در این سرویس، پست در زمینه ترابری و توزیع تولیدات بومی اشخاص و کارخانجات با صاحبان محصول همکاری می کند و به عنوان انباردار اقدام به نگهداری محصول  در واحدهای مختلف در سطح کشور می نماید و بر اساس درخواست های موجود محصول را به متقاضیان تحویل می دهد. وی افزود: این سرویس هم اکنون در شهرهای کاکی و آبدان بطور کامل راه اندازی شده است و طبق قراردادهای منعقد شده می بایست در زمینه فروش و توزیع خرما همکاری صورت پذیرد.

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵
تعداد بازدید : ۳۲۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید