پرش به محتوای اصلی

اخبار

دیدار مشاور وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات با خانواده شهدای حوزه ICT استان بوشهر

دیدار مشاور وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات با خانواده شهدای حوزه ICT استان بوشهر
مسئول دفتر هماهنگی امور ایثارگرانوزارت و شرکتهای تابعه گفت : دیدار مستمر با خانواده شهدا و رسیدگی به مشکلات آنها کمترین کاری است که ما می توانیم در مقابل ایثار این عزیزان انجام دهیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر، نوری مسئول دفتر هماهنگی امور ایثارگرانوزارت و شرکتهای تابعه به همراه مدیر مسوول امور ایثارگران شرکت مخابرات ایران و جمعی از مدیران دستگاه های استانی وزارت متبوع با حضور در منزل شهیدان حوزه فناوری اطلاعات استان بوشهر یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند.این دیدار در راستای تجلیل از مقام شامخ شهدا  و با هدف رسیدگی به مشکلات خانواده های شهیدان با حضور در گلزار شهدای بهشت صادق، نثار فاتحه و تقدیم گل به مزار شهدا آغاز گردید.

نوری در این دیدارها ضمن ابلاغ سلام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به خانواده شهیدان گفت: دیدار با خانواده شهیدان که الگوی استقامت، صبر و بردباری هستند، باعث ایجاد انرژی مضاعف برای ما جهت خدمت به این بزرگواران است. وی افزود: سعی گردد تا ضمن تکریم نام و خاطره شهدا توسط مدیران استانی، ترتیبی اتخاذ گردد تا در مناسبات مختلف از خانواده های ایشان تجلیل گردد.

مسئول دفتر هماهنگی امور ایثارگرانوزارت و شرکتهای تابعه اظهار داشت : دیدار مستمر با خانواده شهدا و رسیدگی به مشکلات آنها کمترین کاری است که ما می توانیم در مقابل ایثار این عزیزان انجام دهیم.

نشست با ایثارگران کارمند و بازنشسته ادارات پست، پست بانک و مخابرات استان بوشهر جهت پیگیری مشکلات آنها از دیگر برنامه های جناب آقای نوری مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این سفر بود.

۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳
تعداد بازدید : ۵۲۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید