پرش به محتوای اصلی

اخبار

نخستین پویش فرهنگی تولید محتوای مجازی در استان بوشهر آغاز بکار کرد

نخستین پویش فرهنگی تولید محتوای مجازی در استان بوشهر آغاز بکار کرد
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر از آغاز نخستین پویش فرهنگی تولید محتوای فضای مجازی استان بوشهر با عنوان “خاک خورشید” خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اشاره به ضرورت هویت بخشی به آثار فضای مجازی مبتنی بر فرهنگ و متناسب با نیازهای روز جامعه اظهار داشت: نخستین پویش تولید محتوای مجازی استان بوشهر  با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر تحت عنوان “خاک خورشید”  با تاکید بر موضوعات جاذبه‌های گردشگری، فرهنگ و هنر، هویت اجتماعی، محیط زیست و بخش آزاد از 1 اسفندماه سالجاری آغاز و تا 18 اسفندماه ادامه خواهد داشت.

سملیان با بیان اینکه زمان معرفی و اهداء جوایز نفرات برتر در 23 اسفندماه سالجاری است گفت: این پویش محدودیت سنی ندارد و شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را در قالب‌های ویدیو، انیمیشن، موشن‌گرافیک، عکس، پوستر، فوتونیوز، اینفوگرافیک، پادکست و سایر تولیدات صوتی، جستار، قطعات ادبی و داستان کوتاه وشعر به دبیرخانه نخستین پویش فرهنگی مجازی استان ارسال کنند.

مدیرکل ارتباطات بوشهر اجرایی ضمن دعوت از همه ی فعالان حوزه فناوری اطلاعات، اهالی مطبوعات و رسانه‌های استان برای پیوستن به این پویش خاطر نشان کرد: سایت www.khakekhorsheed.ir و صفحه اینستاگرم @khakekhorsheed در فضای مجازی بعنوان مسیرهای ارتباطی شرکت کنندگان با دبیرخانه این پویش است.

وی نشانی دبیرخانه را خیابان رئیسعلی دلواری بوشهر، اداره پست مرکزی، سالن سیماک معرفی کرد و گفت: شرکت‌کنندگان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر سایت و صفحه اینستاگرام پویش می‌توانند با شماره تلفن 09056146301 نیز تماس برقرار کنند.

۴ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۵۶
تعداد بازدید : ۲۱۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید