پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات بوشهر خبر داد: تسریع در احداث سایت ارتباطی روستای بیدو در شهرستان جم

مدیر کل ارتباطات بوشهر خبر داد: تسریع در احداث سایت ارتباطی روستای بیدو در شهرستان جم
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر از محل احداث سایت ارتباطی در روستای بیدو از توابع شهرستان جم بازدید کرد و دستورات لازم جهت تسریع در اجرای این پروژه توسط پیمانکار داده شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با بیان اینکه پروژه احداث سایت در روستای بیدو از محل منابع طرح توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مبلغ 30 میلیارد ریال تامین اعتبار شده و توسط اپراتور دوم اجرا می شود گفت: با احداث این سایت بیش از صد خانوار روستای بیدو  و روستاهای همجوار از توابع شهرستان جم تحت پوشش سرویس های ارتباطی قرار می گیرند.

سملیان پس از بازدید از محل احداث سایت در روستای بیدو گفت: با توجه به گزارش وجود نارضایتی های مردمی و مشکلاتی برای احداث این سایت از محل احداث سایت این روستا بازدید بعمل آمد؛ مشکلات موجود بررسی و اجرای سریع تر این پروژه توسط پیمانکار در دستور کار قرار گرفت.

نماینده وزارت ارتباطات در استان برقراری ارتباط پایدار و بهره مندی مردم روستاهای استان از سرویس های ارتباطی اعم از مکالمه و اینترنت را از اولویت های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برشمرد و تصریح کرد: در سال جاری تعداد پنج سایت روستایی در استان بوشهر راه اندازی شده است که با انتخاب محل مناسب برای احداث این سایت ها علاوه بر روستاهای تحت پوشش، بیش از صد کیلومتر از جاده های اصلی استان نیز تحت پوشش سرویس تلفن همراه قرار گرفته اند.

مدیرکل ارتباطات بوشهر با تشریح وضعیت ارتباطی استان اعم از پوشش تلفن همراه در شهرها و جاده ها و روستاها، خواستار توجه و همکاری ویژه مدیران استانی در جهت رفع موانع و تسریع در صدور مجوز های لازم جهت احداث سایت های جدید در استان شد.

۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۰۴
تعداد بازدید : ۲۳۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید