پرش به محتوای اصلی

اخبار

توسعه کسب و کارهای دیجیتالی و تقویت شرکت های استارتاپی در بوشهر

توسعه کسب و کارهای دیجیتالی و تقویت شرکت های استارتاپی در بوشهر
مدیر کل ارتباطات بوشهر از برگزاری دومین دوره بوت کمپ دیجیتال مارکتینگ با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر خبر داد و گفت: این دوره از ۱۳ دیماه آغاز و بیش از صد ساعت آموزش آنلاین برای کاربران در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با بیان اینکه حضور ویروس کرونا در زندگی مردم و کسب و کارها، لزوم ورود کسب و کارها به فضای دیجیتال و تقویت فعالیت‌های استارتاپ ها در این محیط بیش از پیش برای همگان روشن شده است گفت: از سوی دیگر با رشد این حوزه، نیاز بازار و فرصت اشتغال جوانان ایجاد شده و توانمندسازی افراد یکی از مهم‌ترین اقدامات لازم در این زمینه به شمار می‌رود.

سملیان با اشاره به اهمیت برگزاری دوره های آموزشی برای توسعه کسب و کارهای دیجیتالی گفت: دومین دوره بوت کمپ دیجیتال مارکتینگ در استان بوشهر با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر از ۱۳ دی ماه آغاز شده که در این دوره بیش از صد ساعت آموزش آنلاین برای کاربران در نظر گرفته شده است.

وی مزیت این دوره آموزشی را آنلاین بودن دوره بیان کرد و گفت: افراد خلاق و علاقه‌مند که امکان دسترسی به آموزش باکیفیت و حضوری نداشته و به دنبال کسب مهارت برای درآمدزایی هستند می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.

سملیان با اظهار به اینکه تبلیغات دیجیتالی جایگاه بسیار مهمی در فروش و بازاریابی شرکت‌ها پیدا کرده است اظهار کرد: شرکت ها برای توسعه کسب و کار خود، نیازمند داشتن ابزارهای مختلف دیجیتال مانند وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی هستند، به طوریکه طبق آمار امروزه دیجیتال مارکتینگ در بین 10 شغل پرتقاضا از سوی کارفرمایان قرار گرفته است.

مدیر کل ارتباطات بوشهر تصریح کرد: فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط با بازاریابی و تبلیغات که علاقه‌مند به استخدام در این حوزه هستند، دانشجویان رشته‌های مرتبط با بازاریابی و تبلیغات، فعالان شرکت های استارتاپی، کارشناسان بازاریابی، تبلیغات و فروش که تمایل به ارتقای شغلی دارند، کارآفرینان و صاحبان مشاغل از مخاطبین هدف این دوره هستند.

۱۵ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۴۶
تعداد بازدید : ۲۱۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید