پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات بوشهر از تقویت زیرساخت‌های ارتباطی در روستاهای جم خبر داد

مدیرکل ارتباطات بوشهر از تقویت زیرساخت‌های ارتباطی در روستاهای جم خبر داد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر از تقویت زیرساخت‌های ارتباطی در روستاهای جم خبر داد و گفت: سرویس اینترنت پر سرعت در روستای تل حاج نوشاد در شهرستان جم برقرار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت : با تقاضای شورای روستای تل حاج نوشاد و پیگیری فرماندار جم در خصوص ناپایداری پوشش همراه در روستای تل حاج نوشاد، تقویت پوشش ارتباطی در شهرستان جم با هدف توسعه و تقویت زیرساخت های ارتباطی روستاهای جم و بهینه سازی پوشش اینترنتی روستای تل حاج نوشاد در دستور کار اداره کل ارتباطات بوشهر قرار گرفت.

سملیان با بیان اینکه: در حال حاضر بیش از 93 درصد از روستاهای بالای بیست خانوار استان بوشهر دارای سرویس اینترنت پرسرعت هستند، اظهار کرد: با اعزام تیم فنی و بررسی پوشش اینترنت همراه در روستای تل حاج نوشاد، پوشش سرویس اینترنت پر سرعت در این روستا برقرار شد.

وی افزود: در گذشته شکاف‌هایی میان گروه‌های مختلف جامعه در دسترسی به اینترنت وجود داشت و یکی از این شکاف‌ها، فاصله‌ی میان ضریب نفوذ اینترنت در مناطق روستایی و شهری بود که با راه اندازی سایت های ارائه دهنده سرویس پهن باند در روستاهای استان شاهد کاهش سطح اختلاف ارتباطی در میان شهر و روستا هستیم.

مدیرکل ارتباطات بوشهر تصریح کرد: گسترش و تقویت زیرساخت‌های ارتباطی اعم از پوشش اینترنت  و تلفن همراه در مناطق روستایی از اولویت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که در همین راستا تلاش‌های مستمری توسط اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در نقاط مختلف استان صورت گرفته و پروژه های مهمی را در دست اجرا داریم.

۱۴ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۰۱
تعداد بازدید : ۲۱۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید