پرش به محتوای اصلی

اخبار

ارتقاء پوشش ارتباطی در بخش ارم و بوشکان استان بوشهر

ارتقاء پوشش ارتباطی در بخش ارم و بوشکان استان بوشهر
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، با اشاره به اجرای پروژه های وزارت ارتباطات در بخش ارم و بوشکان گفت: هدف از این پروژه ها ارتقاء پوشش ارتباطی در روستاهای این بخش است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، جلسه بررسی آخرین وضعیت پوشش ارتباطی بخش ارم و بوشکان با حضور علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، فرماندار دشتستان و شهردارهای بخش های ارم و بوشکان در محل فرمانداری دشتستان برگزار شد.

در این جلسه سملیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، گزارشی از عملکرد و اجرای مصوبات سفر وزیر ارتباطات به این شهرستان را ارائه کرد و افزود:  با توجه به موقعیت خاص و گردشگر پذیر بودن این منطقه، نیاز اساسی مردم این منطقه به ارتباطات را یکی از اولویتهای اصلی دانست و خواستار تسریع در رفع مشکلات اجرای پروژه های ارتباطی این بخش شد .

سملیان با اشاره به اجرای پروژه هایی از قبیل پوشش ارتباطی جاده تنگ ارم به پل نمازگاه، بوشکان به کلمه و اهرم به کلمه تا پایان سال، گفت: اجرای سایت در روستای دهرود علیا نیز در هفته گذشته به پایان رسیده است.

وی خاطر نشان کرد ایجاد پوشش ارتباطی در روستای جمیله از اهم اقدامات اجرایی این اداره کل است که تا پایان سال به اتمام می رسد و طبق برنامه با اجرای کامل طرح خدمات اجباری به روستاها (USO)مشکل ارتباطی روستاهای این بخش رفع  می شود.

در ادامه نوروزی فرماندار دشتستان با تقدیر از حضور مدیرکل ارتباطات استان در شهرستان؛ بررسی، پیگیری و رفع مشکلات ارتباطی شهرها و روستاهای این شهرستان را گامی مهم و نقطه امیدی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تلقی نمود و ضمن اذعان به اقدامات سازنده اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه ارم و بوشکان، از تلاش های صورت گرفته قدردانی نمود.

۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۶:۱۵
تعداد بازدید : ۴۵۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید