پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری اولین جلسه کمیته پژوهشی

اولین جلسه کمیته پژوهشی پژوهشکده ICT استان بوشهر با حضور مدیرکل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و نمایندگان دانشگاه خلیج فارس ، پارک علم و فناوری ، شرکت مخابرات ، بنیاد نخبگان و نماینده پژوهشی اداره کل ICT در تاریخ 26/5/92 در محل اداره کل ICT برگزار گردید .

اولین جلسه کمیته پژوهشی پژوهشکده  ICT استان بوشهر با حضور مدیرکل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و نمایندگان دانشگاه خلیج فارس ، پارک علم و فناوری ، شرکت مخابرات ، بنیاد نخبگان و نماینده پژوهشی اداره کل ICT در تاریخ 26/5/92 در محل اداره کل ICT برگزار گردید .

در این جلسه مهندس سملیان ساختار و اهداف پژوهشکده را معرفی کردند و با توجه به قابلیت های دانشی و پژوهشی استان ، آینده فناوری اطلاعات و ارتباطات را در استان امیدوار کننده دانستند و خاطر نشان کردند از تمام ظرفیت های علمی استان جهت پیشبرد اهداف پژوهشی باید استفاده کرد همچنین ایشان اظهار داشتند اهم فعالیت های پژوهشکده باید بر اساس نیاز های استان و بر اساس پژوهش های تقاضا محور طراحی گردد و صرفا تجاری سازی و ایجاد بازار و بنگاه نباشد . در ادامه ، اولویت طرح های پژوهشی استان مورد بررسی قرار گرفت و در پایان ، 6 طرح پژوهشی  جهت داوری در کمیته و ارسال به پژوهشگاه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دستور کار قرار گرفت .

۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴
تعداد بازدید : ۴۷۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید