پرش به محتوای اصلی

اخبار

نشست کارآفرینی و اشتغال با دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر

نشست کارآفرینی و اشتغال با دانشگاه فنی و حرفه ای  بوشهر
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: فارغ‌التحصیلان دانشگاه فنی و حرفه‌ای پتانسیل تولید اشتغال و کارآفرینی بسیار بالایی دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، 

سملیان، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان نسبت به همکاری اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات و دانشگاه فنی و حرفه‌ای در راستای افزایش فرصت‌های شغلی در دانشگاه ها ابراز خشنودی و امیدواری کرد.

سملیان افزود: با توجه به این که دانشگاه فنی و حرفه ای و اداره کل ارتباطات و فناوری استان بوشهر در موضوع اشتغال و آموزش دیدگاه های موافقی دارند، می توانیم با همکاری های مشترک و هم راستا به موفقیت خوبی دست یابیم .وی ادامه داد: کارگاه های شتاب دهنده دیموند و استارآپ ها با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری استان بوشهر در مراکز امام خامنه ای و الزهرا(س)  در همین راستا برگزار می شود .

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با اشاره به اینکه مراکز استان باید در مسیر اشتغال و کارآفرینی حرکت کنند، گفت:آموزش ها باید به گونه ای باشد که دانشجو را درمسیر اشتغال و کارآفرینی سوق دهد.

وی با تاکید به ماموریت دانشگاه فنی و حرفه ای مبنی بر حرکت دانشگاه در مسیر ایجاد اکوسیستم های کارآفرین و تجاری سازی ایده های نوین بیان کرد: دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر نسبت به سایر دانشگاه های استان موقعیت و ظرفیت های بسیار خوبی جهت همکاری با اداره کل ارتباطات و فنآوری اطلاعات استان بوشهردارد .

 

۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۶
تعداد بازدید : ۳۸۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید