پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری رویداد سرمایه گذاری در حوزه استارت آپ ها در استان بوشهر

برگزاری رویداد سرمایه گذاری در حوزه استارت آپ ها در استان بوشهر
مدیر کل ارابتاطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر گفت:اولین رویداد سرمایه گذاری استان بوشهربا حضور دستیار وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات و همکاری شرکت کارن کراد،رابط استارت آپ و سرمایه گذار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر: رویداد سرمایه گذاری (INVESTMENT SUMMIT) با حضور سجاد بنابی دستیار وزیر ارتباطات وفناروی اطلاعات در امور جوانان بر گزار شد.سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت: این رویداد در در راستای امضاء تفاهم نامه سفر مردادماه وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات به استان بوشهر با شرکت کارن کراد جهت جذب سرمایه گذار و سرمایه گذاری بر روی استارت آپ ها و شرکت های بومی استان بوشهر برگزار شد.

سملیان ادامه داد: این رویداد با حضور 7 استارت آپ برگزار شد و شرکت ها پس از ارائه برنامه کسب و کار خود اعم از برنامه مالی و طرح تجاری مورد داوری توسط سرمایه گذاران قرار گرفتند.وی افزود: در این رویداد 4 سرمایه گذار غیر بومی و 6 سرمایه گذار بومی حضور یافتند.

سملیان اظهار داشت: در پایان داوری، استارت آپ پوشاپ با موضوع طراحی لباس بعنوان استارت آپ برتر انتخاب شد و علاوه بر جوایز نقدی و تقدیر نامه، در مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس یک دفتر کار به این استارت آپ اختصاص می گیرد.

سملیان افزود: تسهیلات پرداختی به شرکت های پذیرش شده سقف معینی نداشته و استارت آپ ها و شرکت ها بستگی به طرحی که دارند می توانند از تسهیلات مورد نیاز برخوردار شوند.وی بیان نمود: سرمایه گذاری در این شرکت ها نیاز به بازپرداخت ندارد و ریسک سرمایه گذاری نیز را خود سرمایه گذار متحمل می شود.
مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر گفت:
امضاء تفاهم نامه جذب سرمایه گذار و سرمایه گذاری بر روی استارت آپ ها و شرکت ها در اجرای اقتصاد مقاومتی و برای ارتقای تعامل دانشگاه ها، کارآفرینان، دانشجویان و دانش آموختگان با بخش صنعت صورت گرفت.
وی افزود:اجرای سیاست های حمایتی و اشتغالزایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه توسعه زیست بوم کارآفرینی و ایجاد فرصت های شغلی از طریق تشکیل شرکت های نوپا و توسعه دهنده کارآفرینی از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : ۷۳۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید