پرش به محتوای اصلی

اخبار

توسعه پوشش سرویس همراه در استان بوشهر

توسعه پوشش سرویس همراه در استان بوشهر
مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر از اتمام پروژه توسعه پوشش تلفن همراه در استان خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان از اتمام پروژه راه اندازی 25 سایت همراه در استان بوشهر خبر داد و گفت: با اجرای این طرح ضریب نفوذ پوشش همراه در استان به 86 درصد افزایش یافته است.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با اشاره به این موضوع که طرح توسعه سایت های همراه جزء مصوبات سفر وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات به استان بوشهر است بیان کرد: این پروژه در سفر مرداد ماه وزیر ارتباطات به استان و قول ایشان مبنی بر تکمیل پوشش همراه در روستاهای بالای 100 خانوار آغاز شد.

وی افزود:روستاهای تحت پوشش قرار گرفته از شمال تا جنوب استان را شامل می شود و امکان استفاده سرویس همراه را برای روستاییان عزیز به خوبی فراهم می کند.سملیان اظهار کرد: در آینده نزدیک 12 سایت تلفن همراه دیگر در روستاها و جاده های استان به شبکه همراه اضافه می شود.

علی سملیان از افتتاح 12 دستگاه خودپرداز در روستاهای استان سخن گفت و تصریح کرد: بهره مندی روستاها از خدمات بانکداری الکترونیک برای کمک به کاهش تردد روستائیان به شهرها و اشتغال زائی و تقویت اقتصاد مناطق دورافتاده از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به نقش مهم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تحقق این موضوع اشاره کرد.

.

۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵
تعداد بازدید : ۴۳۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید