پرش به محتوای اصلی

اخبار

انعقاد تفاهم نامه همکاری توسعه اشتغال در چهار استان

انعقاد تفاهم نامه همکاری توسعه اشتغال در چهار استان
مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانهای اردبیل، همدان، خراسان شمالی و کردستان برای توسعه اشتغال در حوزه سلامت الکترونیک تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، در جهت اجرای برنامه توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار (تکاپو)، مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانهای خراسان شمالی، اردبیل ، همدان و کردستان با مدیران شرکتهای خصوصی فعال در حوزه سلامت الکترونیک، تفاهم نامه مشترکی را برای توسعه اشتغال پایدار در این استانها امضا کردند.

 بر اساس این تفاهمنامه، مرکز نوآوری و فناوری سلامت استان کردستان با شرکتهای فعال در حوزه سلامت الکترونیک استانهای خراسان شمالی، اردبیل و همدان توافق کردند، ضمن همکاری و اشتراک منابع نرم افزاری، نیروی انسانی و دانش فنی، زمینه توسعه کسب و کار و اشتغال در حوزه سلامت الکترونیک را ایجاد کنند.

ادارات کل ICT استانهای مذکور، حمایتهای لازم را از بسترسازی و توسعه زیرساخت های شهری و روستایی برای گسترش محصولات و خدمات موضوع این تفاهم نامه ها بعمل آورند و بخش خصوصی فعال در استانها با همکاری مرکز نوآوری و فناوری سلامت استان کردستان، زمینه راه اندازی و ارائه محصولات نرم افزاری و سخت افزاری و توسعه خدمات سلامت الکترونیک در بستر ICT فراهم کند.

 یکی از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید، توسعه اشتغال و کسب و کار پایدار است و  برای دستیابی به این هدف، برنامه های جامعی پیش بینی شده است تا از تمام ظرفیتهای کشور در این راستا استفاده شود.

۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۴۴
تعداد بازدید : ۱,۹۰۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید