پرش به محتوای اصلی

اخبار

توسعه پوشش همراه روستایی

جانمایی سایت های ایرانسل در روستاهای محروم شهرستان دشتی

جانمایی سایت های ایرانسل در روستاهای محروم شهرستان دشتی
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر یکی از اهداف توسعه پوشش همراه در روستاها را کمک به توسعه کسب‌وکار و اشتغال‌زایی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دانست.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، تیم فنی و طراحی شرکت ارتباطی ایرانسل در روستاهای فاقد سرویس تلفن همراه حضور یافت.این تیم با حضور فیزیکی در روستاهای دهوک، اژدرخوس، سرمک و سهو از توابع شهرستان دشتی  وهمچنین جاده های اهرم به کلمه و پل نمازگاه به تنگ ارم در شهرستان دشتستان، به بررسی مکان های مناسب جهت اجرای پروژه دکل های همراه پرداخت.

علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت:ارائه پوشش سرویس همراه نسل سوم و چهارم در روستاها یکی از جنبه های مورد نظر است و از دیگر اهداف این موضوع کمک به توسعه کسب‌وکار و اشتغال‌زایی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

نماینده فنی شرکت ارتباطی ایرانسل در خصوص ایجاد پوشش بهینه در روستاها گفت: سعی بر این است که با اجرای طرح پوششی این سایت ها بتوان حداکثر پوشش را در جاده های ارتباطی برقرار کرد تا در زمان بحران در کمترین زمان اقدامات لازم انجام شود.

۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۵
تعداد بازدید : ۷۶۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید