پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید از پروژه فیبر نوری خانگی (FTTH) شهر عالیشهر استان بوشهر

بازدید از پروژه فیبر نوری خانگی (FTTH) شهر عالیشهر استان بوشهر
در راستای بررسی میزان پیشرفت طرح­های توسعه­ای در حوزه ارتباطات استان، با حضور مهندس سملیان و مدیران شرکت بخش خصوصی به عنوان سرمایه گذار و مجری طرح، میزان پیشرفت اجرای کار مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، میزان پیشرفت پروژه FTTH شهر عالیشهر توسط علی سملیان، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با حضور در محل اجرا به صورت میدانی مورد بررسی و بازدید قرار گرفت.

در راستای بررسی میزان پیشرفت طرح­های توسعه­ای در حوزه ارتباطات استان، با حضور مهندس سملیان و مدیران شرکت بخش خصوصی به عنوان سرمایه گذار و مجری طرح، میزان پیشرفت اجرای کار مورد بررسی قرار گرفت. در همین خصوص مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: پس از افتتاح و واگذاری نسل جدید تلفن ثابت بر بستر فیبرنوری در تیرماه سال 96 در شهرک صنعتی بوشهر، ارائه این خدمت در شهر عالیشهر نیز در دستور کار بخش خصوصی قرار گرفت. ارائه تلفن ثابت، اینترنت و سایر خدمات ارزش افزوده بر این بستر از جمله این خدمات می­باشد.

علی سملیان افزود: عملیات اجرایی، حفاری، اخذ مجوزها و سایر امور این طرح، در بهمن سال 95 شروع گردید و تا امروز که تقریبا پایان اجرای کار می­باشد به طول انجامیده است. وی در پایان تصریح کرد: علیرغم همکاری شورای شهر، شهرداری عالیشهر، اداره کل زیرساخت استان و سایر ادارات استانی، لیکن اجرای طرح مطابق زمان بندی از پیش تعیین شده صورت نپیذیرفته و بعضاً با شکایات مردمی نیز همراه بوده است. بازدید امروز نیز در راستای بازرسی از میزان پیشرفت طرح بوده است که می توان اظهار کرد اکثر اقدامات اجرایی صورت پذیرفته و مطابق اطلاعات پیمانکار، حداکثر تا پایان آبان ماه قابلیت واگذاری به مردم را دارد.

 

۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۷
تعداد بازدید : ۳۶۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید