پرش به محتوای اصلی

اخبار

تسهیل کار دفاتر پیشخوان در استان بوشهر

تسهیل کار دفاتر پیشخوان در استان بوشهر
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، با اشاره به اینکه مشکلات پیش روی دفاتر مشخص است، گفت: تعیین راهکار، بررسی سیاست ها وطرح ها از لحاظ اقتصادی مهم است که در نهایت به ثبات دفاتر منجر می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در نشستی که با حضور مدیر کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب و نماینده دفاتر پیشخوان استان برگزار شذ، گفت: در پیشبرد بهینه ارائه خدمات دفاتر به متقاضیان باید از نظر مقامات محلی استفاده کرد تا اشراف بیشتری بر روی کار ایجاد شود و روند تسهیل کار دفاتر با سرعت بیشتری انجام شود.

وی با اعلام اینکه مشکلات پیش روی دفاتر مشخص است افزود: تعیین راهکار، بررسی سیاست‌ها و طرح‌ها از لحاظ اقتصادی مهم است که در نهایت به ثبات دفاتر منجر می شود..

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با بیان اینکه در راستای رعایت حقوق دفاتر و مشتریان گ باید حقوق طرفین در نظر گرفته شود گفت:تنها در اين صورت است که دفاتر تشویق به ارائه خدمات بیشتری می شوند و متقاضیان هم با میل بیشتری جهت انجام امور خود به دفاتر پیشخوان مراجعه می کنند.

سلمیان در پایان پیشنهاد اجرای آمایش استانی برای مشخص کردن شاخص های استاندارد در دفاتر را داد تا پس از بررسی و ارائه مجوز توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خدمات قابل ارائه دفاتر رشد بیشتری داشته باشند.

 بوشهر

۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۴۱
تعداد بازدید : ۳۶۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید