پرش به محتوای اصلی

اخبار

نشست بررسی و رفع مشکلات ارتباطی شهرستان گناوه، استان بوشهر با فرمانداری

نشست بررسی و رفع مشکلات ارتباطی شهرستان گناوه، استان بوشهر با فرمانداری

 

نشست بررسی و رفع مشکلات ارتباطی شهرستان گناوه، استان بوشهر با فرمانداری

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر نشست بررسی رفع مشکلات ارتباطی شهرستان گناوه با حضور مهندس سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر و کلیه مدیران حوزه ICT استان در فرمانداری شهرستان گناوه  با مدیریت فرماندار محترم و هدف بررسی موانع و مشکلات پیش روی توسعه حوزه ارتباطی استان برگزار گردید.

مهندس سملیان در شروع جلسه با  خوش آمد گویی به حاضرین از پیگیری های مجدانه وتلاش ها و همکاری های فرماندار محترم شهرستان گناوه  و مدیران حوزه ارتباطات وفناوری اطلاعات استان به جهت رفع مشکلات ارتباطی استان در حوزه ارتباطات حسب دستور وزیر و استاندار محترم استان تشکر نمود.ایشان همچنین بیان نمود در حوزه ارتباطات توسط اپراتورها، زیرساخت، پست و پست بانک خدمات بزرگی انجام شده که باید به اطلاع عموم جهت استفاده مناسب رسیده شود .همچنین در حوزه ارتباطات در کلیه شهرستان ها نواقصی وجود دارد که با همکاری کلیه زیر مجموعه ها باید مرتفع گردد.

ایشان در رابطه با پروژه ملی ارائه اینترنت از محل طرح خدمات اجباری روستایی(USO)  بیان نمود در شهرستان گناوه تا کنون در 43 روستا این سرویس راه اندازی شده و کلیه متقاضیان می توانند جهت استفاده به سایت اینترنتی مربوطه مراجه نموده و درخواست خود را ثبت نمایند. همچنین به 14 روستای این شهرستان مودم رایگان سرویس اینترنت جهت آشنایی مردم با نحوه کارکرد و خرید تحویل داده شده است.

خانم رحیمی مدیر کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه جنوب با عنوان این موضوع که چشم انداز تعریف شده برای سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی با هدف توسعه حداکثری ارتباطات در کشور تعریف شده است  بیان داشت این سازمان همواره نفع مشتریان را در نظر دارد و تسریع  توسعه ارتباطی را یک دیگر از اهداف مهم خود می داند.

مهندس بحرانی مدیر مخابرات منطقه بوشهر در خصوص توسعه ارتباطات شهرستان گناوه گفت: همیشه در زمان برنامه ریزی سعی بر این داشته ایم که نگاه ویژه ای به شهرستان گناوه به جهت موقعیت توریستی آن داشته باشیم.ایشان در خصوص اجرای بستر فیبر در شهر گناوه اظهار نمود این شهرستان جزء محدود جاهایی است که در استان به سرعت در حال اجرای این پروژه هستیم و تا کنون 22.5 کیلومتر فیبر در سطح شهر اجرا نموده ایم. هدف آینده این است که کلیه مناطق از جمله بازار گناوه را تحت پوشش این سرویس قرار دهیم و به سمت کابل مسی جهت ارائه سرویس ها نرویم و همچنین 7 کیلومتر فیبر نوری جهت اتصال ادارت ثبت اسناد و سازمان بازنشستگی اجرا شده است.

در پایان فرماندار محترم شهرستان گناوه ضمن ابراز خرسندی از اینکه اتفاقات خوبی در شهرستان گناوه در حوزه ارتباطات رخ داده است بیان نمود کلیه این توسعه های ارتباطی که به برکات انقلاب اسلامی و زحمات دولت تدبیر و امید بوده است باید به اطلاع مردم رسانیده شود تا مردم به بهترین نحو از امکانات موجود استفاده نمایند.

ایشان با اشاره به این موضوع که در برخی فصول جمعیت گناوه به بالای یک میلیون میرسد بیان داشت تا کنون هیچ مشکلی در حوزه ارتباطات نداشته ایم .وی همچنین از مدیران حوزه ارتباطی به جهت ارائه فیبر به کلیه روستاهای این بخش تشکر نمود.

 
بوشهر
رسانه جدید

۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸
تعداد بازدید : ۲۵۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید