پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری دومین رویداد کارآفرینی ( استارت آپ ویکند ) خلیج فارس در استان بوشهر

برگزاری دومین رویداد کارآفرینی ( استارت آپ ویکند ) خلیج فارس در استان بوشهر
دومین رویداد کارآفرینی خلیج فارس، 19 اردیبهشت‌ ۱۳۹۷ در مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری خلیج فارس با همکاری مرکز توانمندسازی و تسهیلگری کسب و کارهای نوپا برگزار شد.

دومین رویداد کارآفرینی خلیج فارس، در اردیبهشت‌ ۱۳۹۷ در مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری خلیج فارس با همکاری مرکز توانمندسازی و تسهیلگری کسب و کارهای نوپا برگزار شد.

این رویداد با محوریت فرهنگ و هنر و با استقبال قابل توجه هنرمندان و علاقه‌مندان این حوزه ازتاریخ 19 اردیبهشت به مدت 3 روز در مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری خلیج فارس برگزار گردید . در روز نخست رویداد، ۲۹ ایده مطرح شد که پس از رای‌گیری از شرکت‌کنندگان، ۱۰ ایده جهت تیم سازی انتخاب گردید. در روز دوم رویداد، کارگاه «بوم کسب‌وکار» و سپس کارگاه «بازاریابی آثار فرهنگی و هنری» برای تیم‌ها برگزار شد. همچنین تیم‌ها توسط منتورها راهنمایی شدند.

در روز سوم و پایانی، پس از برگزاری کارگاه آموزشی "ارائه ایده"، مهندس سملیان، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با بیان لزوم حمایت از ایده ها تصریح کرد: برگزاری رویدادهای کارآفرینی جهت ایجاد فرهنگ و بستر لازم در استان بسیار ضروری است که این مهم در چندسال اخیر به خوبی انجام شده است لیکن نکته مهم تر، رصد تیم­های منتخب به منظور حمایت، شتابدهی و تسهیلگری با هدف توسعه بازار تیم ها می باشد که از این موضوع نیز نباید غافل شد. مهندس سملیان در ادامه افزود: در همین راستا با سرمایه گذاران متعددی همچون شرکت مگفا مذاکراتی صورت پذیرفته است و از طرف دیگر مقرر است با چندین شتابدهنده مطرح کشوری جلسات هماهنگی و حضور در استان اجرایی گردد.

در نهایت پس از انجام داوری،  ۳ ایده «دکتر نقاشی»، «لباس گرمازا» و «هنرکده آنلاین» به ترتیب به‌عنوان تیم‌های اول تا سوم منتخب دریافت کمک­های مادی و غیرمادی گردیدند.

 بوشهر

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰
تعداد بازدید : ۲۹۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید