پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری اولین نشست شورای مدیران ICT استان بوشهر درسال 1397

برگزاری اولین نشست شورای مدیران ICT استان بوشهردر سال 1397

برگزاری اولین نشست شورای مدیران ICT استان بوشهردر سال 1397
شورای مدیران ICT استان با هدف بررسی عملکرد زیر مجموعه ها و اعلان گزارشی از برنامه ها و اهداف آتی هر زیر مجموعه برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر شورای مدیران ICT استان با هدف بررسی عملکرد زیر مجموعه ها و اعلان گزارشی از برنامه ها و اهداف آتی هر زیر مجموعه برگزار گردید.

مهندس سملیان مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر ضمن تبریک سال نو و خوش آمد گوئی به حاضرین جلسه و رضایت از عملکرد اپراتورها ،مخابرات، پست ، پست بانک و زیرساخت در استان از زیر مجموعه ها در خواست نمود تا با جزئیات فنی و رویکرد پیشرفت پروژه ها و توسعه استان به بیان گزارش و ارائه مشکلات خود پرداخته و با همکاری همدیگر در ایجاد زیر ساخت فناوری اطلاعات استان حداکثر تلاش خود را جهت رضایت هم استانی های عزیز واز دست ندادن زمان وهزینه ها نمایند.ایشان از زیر مجموعه ها خواست تا با تفکر توسعه گرانه به سمت رشد مجموعه خود پیش رفته وبرطرف نمودن نیاز مردم را اولویت کار خود بدانند.

 آقای رضائی عرب مدیریت شعب پست بانک استان بیان نمود پست بانک بعنوان رتبه برتر توسعه و تولید اشتغال روستائی در کشور انتخاب گردیده است ایشان همچنین در ارائه گزارش عملکرد خود از پرداخت تسهیلات از صندوق توسعه ملی با سود 10% و پرداخت تسهیلات 4%  از طریق سامانه کارا در سال گذشته سخنانی ایراد نمود.

 در ادامه جلسه مهندس بحرانی مدیر محترم مخابرات منطقه بوشهر نیز گزارش کاملی از برنامه های سال جاری مخابرات در خصوص توسعه و راه اندازی تلفن ثابت ، VDSL، ADSL، G. و SIP PHONE، نیز ارائه نمود و در خصوص راه اندازی فیبر مسیراهرم و کلمه و نحوه اجرای آن سخنانی ایراد نمود.

 مهندس ترابیان مدیر شرکت ارتباطی ایرانسل منطقه جنوب از راه اندازی پوشش همراه در روستاهای شیخیان ماری ، چاوشی و فقیه حسنان در دو ماه آخر سال گذشته اطلاع داد و کلیه برنامه پوششی سال جاری خود را ارائه نمود .

 نماینده شرکت ارتباطی  های وب نیز از راه اندازی فاز جدید ایجاد سرویس اینترنت در روستاها خبر داد.وی اضافه نمود هم اکنون 8 روستا در مرحله اول طرح قرار گرفته است که این فاز به سرعت ادامه می یابد.


بوشهر
برگزاری اولین نشست شورای مدیران ICT استان بوشهر  

 

۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۲۰:۴۵
تعداد بازدید : ۲۷۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید