پرش به محتوای اصلی

اخبار

اولین رویداد ملی کارآفرینی اسباب بازی ها دریایی با حضور مهندس سملیان برگزار شد.

اولین رویداد ملی کارآفرینی اسباب بازی ها دریایی با حضور مهندس سملیان برگزار شد.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، همجواری استان بوشهر با خلیج فارس را فرصت مناسبی برای ایجاد کسب و کارهای نو در حوزه دریا و گردشگری دریایی دانست.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، اولین رویداد ملی کارآفرینی اسباب بازی ها و سرگرمی­های دریایی با حضور مهندس سملیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، مهندس زرین فر، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر و با مشارکت بنیادنخبگان استان بوشهر، دانشگاه خلیج فارس بوشهر، ستاد اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از سازمان های ملی و استانی در بوشهر برگزار شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، همجواری استان بوشهر با خلیج فارس را فرصت مناسبی برای ایجاد کسب و کارهای نو در حوزه دریا و گردشگری دریایی دانست. ایشان ضمن بیان اهداف این رویداد اضافه کرد : این رویداد شامل پنل بیان فرصت ها و چالش های موجود در حوزه صنعت اسباب بازی ها و سرگرمی های دریایی، ایده پردازی حول فرصت ها و چالش ها، آموزش های کاربردی در زمینه جنبه های اقتصادی ، کارآفرینی و کسب و کار، انجام کار تیمی و شکل گیری هسته های کارآفرین زیر نظر سرمایه گذاران می باشد. مهندس سملیان بخش های مختلف این رویداد را این چنین برشمرد : این رویداد دو بخش مختلف در حوزه دانشجویی و دانش آموزی دارد که حوزه دانشجویی شامل ارائه ایده، برگزاری کارگاه‌های تخصصی آموزشی در زمینه اسباب بازی، نگارش طرح تجاری و داوری آنها و ارائه یک مدل از پیش ساخته شده و بخش دانش آموزی نیز شامل ارائه ایده ها و داوری خواهد بود.

وی در پایان یادآور شد: پیش رویداد این برنامه روز 13 دیماه با حضور مهمانانی از بنیاد ملی نخبگان، شورای نظارت بر اسباب بازی های کشور و شرکت های تولید اسباب بازی در دانشگاه خلیج فارس برگزار خواهد شد که بازخورد بسیار خوبی در سطح کشور به همراه داشت.

 
اولین رویداد ملی کارآفرینی اسباب بازی ها دریایی با حضور مهندس سملیان برگزار شد.

۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲
تعداد بازدید : ۲۴۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید