پرش به محتوای اصلی

اخبار

تهیه کننده "دیرین دیرین" تجارب خود را با جوانان بوشهری درمیان می‌گذارد.

تهیه کننده "دیرین دیرین" تجارب خود را با جوانان بوشهری درمیان می‌گذارد.
تیم های تولید محتوا در استان بوشهر می توانند با برند مجموعه دیرین دیرین و با استفاده از شخصیت های این مجموعه موضوعات اجتماعی استان بوشهر را با نگاه انتقادی، طنز و با لهجه بومی تبدیل به محتوای الکترونیکی نمایند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهرنشستی با تهیه کننده  برنامه های دیرین دیرین جهت ارائه تجربیات و پیشنهادات ایشان با جوانان وشرکت های تولید محتوی در استان بوشهر برگزار گردید.

دراین نشست مقرر گردید جهت پیگیری و مدیریت پروژه های تولید محتوای تحت نظارت شرکت نسل اندیشه سبز در استان، شرکت دانش بنیان استانی پس از انعقاد تفاهم نامه، فعالیت خود را شروع نماید.همچنین با توجه اینکه ضبط صدا و اجرای دوبله با کیفیت در تولید محتوای تصویری نقش مهمی را ایفا می کند مصوب گردید با همکاری پارک علم و فناوری خلیج فارس و شرکت نسل اندیشه سبز این مهم محقق گردد.

در ادامه جلسه تمامی موضوعات خاص استان اعم از وضعیت آب و هوا، گردشگری، دریایی، نفت و گاز مورد بررسی قرار گرفت وپیشنهاد گردید محتوای این موضوعات به صورت یک دایره المعارف تصویری ( انیمیشنی ) طراحی و تولید گردد. این پروژه ی بزرگ شامل بیش از 60 هزار قطعه انیمشین می شود که پیش بینی می گردد سهم استان بوشهر حدود 1800 قطعه انیمیشن باشد که توسط تیم های استانی تولید خواهدگردید. بعلاوه تیم های تولید محتوا در استان بوشهر می توانند با برند مجموعه دیرین دیرین  و با استفاده از شخصیت های  این  مجموعه  موضوعات اجتماعی استان بوشهر  را با نگاه انتقادی، طنز و با لهجه بومی تبدیل به محتوای  الکترونیکی نمایند.

در انتهای جلسه مصوب گردید در تمامی محله های شهر بوشهر، یک رسانه جهت اطلاع رسانی اتفاقات آن محله ایجاد گردد. مدیریت این رسانه ها توسط افراد محلی انجام و با توجه به وجود 35 محله در شهر بوشهر، حداقل برای 35 نفر اشتغال زایی صورت خواهد پذیرفت.

تهیه کننده

 

 

 


۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۱۹
تعداد بازدید : ۲۶۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید