پرش به محتوای اصلی

اخبار

توسعه گردش گری الکترونیک با سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان بوشهر

توسعه گردش گری الکترونیک  با سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان بوشهر
مهندس سملیان بیان نمود: استان بوشهر دارای بستری کامل در جهت سوق اهداف گردشگری به سمت الکترونیکی شدن می باشد. وی همچنین این استان را یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب سرمایه گذاران و شرکت های فعال در این حوزه معرفی نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر نشست مشترکی بین نمایندگان شرکت ارتباطی ایرانسل و نمایندگان اداره کل میراث فرهنگی وگردشگری به مدیریت اداه کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر با هدف جذب سرمایه گذار در جهت توسعه گردشگری الکترونیک استان برگزار گردید.

   در شروع جلسه مهندس سملیان ضمن خوش آمد گویی به حاضرین، استان بوشهر را دارای بستری کامل در جهت سوق اهداف گردشگری به سمت الکترونیکی شدن دانست. وی این استان را یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب سرمایه گذاران و شرکت های فعال در این حوزه معرفی نمود.

  درادامه جلسه نماینده اداره کل میراث فرهنگی وگردشگری شرح کاملی از نیاز های استان در طول مسیر الکترونیکی شدن گردشگری را بیان داشت و همچنین کارهای انجام شده بومی را معرفی نمود.در این نشست نماینده شرکت ارتباطی ایرانسل با استناد به بررسی های بعمل آمده در این حوزه این شرکت را مایل به همکاری با اداره کل میراث فرهنگی وگردشگری دانست. وطبق توافقات طرفین صورتجلسه انجام وپیشبرد اهداف گردشگری الکترونیک به امضاء طرفین رسید.

توسعه گردش گری الکترونیک  با سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان بوشهر

۲۱ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶
تعداد بازدید : ۲۷۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید