پرش به محتوای اصلی

اخبار

زیرساخت شبکه فیبر استان بوشهر توسعه می‌یابد.

زیرساخت شبکه فیبر استان بوشهر  توسعه می‌یابد.
مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهرخبرداد:در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم، زیرساخت‌های شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان بوشهر توسعه می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر نشست اجرائی پروژه فیبر نوری در شهر بوشهر با همکاری شهرداری وبخش خصوصی در استانداری بوشهر با حضور زرین فر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر،مهندس سملیان مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان ومدیر عامل شرکت پرورش داده ونماینده شهرداری بوشهربرگزار گردید.

مهندس سملیان از انعقاد تفاهم‌نامه با شرکت پردازش داده‌ها برای توسعه زیرساخت‌های شبکه فناوری اطلاعات خبرداد و گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه با شرکت یاد شده طرح توسعه شبکه فیبرنوری در بوشهر اجرایی و سرویس‌های گوناگون در زمینه خدمات شهرداری و شهروندی ارائه می‌شود.وی افزود: با تدوین و طراحی شبکه فناوری اطلاعات در بوشهر عملیات اجرایی شدن شهر هوشمند الکترونیک بوشهر اجرایی می‌شود.

زرین فر در ادامه جلسه بیان نمود: توسعه فیبر نوری می‌تواند خدمات دولت الکترونیک را افزایش دهد و در این راستا برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به  مردم  زیرساخت‌های شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان بوشهر توسعه می‌یابد.وی با اشاره به جایگاه استان بوشهر در حوزه اقتصاد و تجارت تصریح کرد: اقتصاد الکترونیک و تجارت الکترونیک و سرویس‌های گوناگون اینترنتی از دستاوردهای توسعه زیرساخت‌های شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

مهندس سملیان در ادامه صحبت های خود با اشاره به اینکه با توسعه طرح‌های فناوری اطلاعات، زمینه عمران و آبادانی هر منطقه بیش از پیش افزایش می‌ یابد  تصریح کرد: اجرای طرح هوشمند الکترونیک بوشهر بزودی اجرایی می‌شود و تا پایان سال بیش از 7  نوع خدمات و سرویس شهرداری بصورت الکترونیکی ارائه می‌شود.وی افزود: در اجرای این طرح که تمام خدمات شهرداری بوشهر به شبکه فیبرنوری متصل و کنترل می‌شود بیش از 110 دستگاه اجرایی به هم ارتباط  داده می‌شوند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر نشست اجرائی پروژه فیبر نوری در شهر بوشهر با همکاری شهرداری وبخش خصوصی در استانداری بوشهر با حضور زرین فر عاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر،مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعا  

۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۶:۵۶
تعداد بازدید : ۴۲۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید