پرش به محتوای اصلی

اخبار

سومین جلسه کارگروه دفاتر خدمات ICT استان بوشهربرگزار گردید.

سومین جلسه کارگروه  دفاتر خدمات ICT استان بوشهربرگزار گردید.
نماینده پست بانک این بانک را بانکی تخصصی جهت کمک به روستاییان دانست واعلام نمود دفاتر ICT روستائی استان بوشهر از گردش مالی بالایی برخوردارند و ماهانه کارمزد خوبی را از پست بانک دریافت می کنند.

جلسه کارگروه استانی دفاتر خدمات ICT استان بوشهرباحضور مرادی نژاد نماینده پست بانک،آسیائی زاده نماینده صنف دفاتر خدمات ICT روستایی وبا مدیریت آقای موسائی نماینده اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر در محل این اداره کل با هدف گسترش خدمات دفاتر و بررسی و حل مشکلات موجود در دفاتر خدمات ICT روستایی برگزار گردید.

  در ابتدای جلسه موسائی ضمن خوش آمد گوئی به حاضرین در جلسه بیان نمود:یکی از اهداف مهم دولت ارائه خدمت به وستائیان عزیز می باشد که جهت پیشبرد هرچه بهتر این هدف در استان می بایست دستگاه های مسئول حداکثر همکاری را داشته باشند.وی همچنین نیاز به آگاهی دفاتر از قوانین را یکی از مهمترین ارکان در پیشگیری از تخلفات دانست.

مرادی نژاد پست بانک را بانکی تخصصی جهت کمک به روستاییان دانست و اظهار کرد بجز چند دفتر انگشت شمار بقیه دفاتر از گردش مالی بالایی برخوردارند و ماهانه کارمزد خوبی را از پست بانک دریافت می کنند. در ادامه آسیایی زاده با توجه به حسن همکاری هیات مدیره پست بانک در تهران به بیان گزارشی از اقدامات خود پرداخت  و افزود به رونق بیشتر دفاتر در آینده نیز بسیار خوش بین هستیم.

در پایان جلسه پس از بررسی مشکلات و پتانسیل های موجود در حوزه دفاترICT روستایی مصوباتی مانند پرداخت تسهیلات قرض الحسنه،احیای مجدد چند دفتر،افزایش تعداد دستگاه هایATM و انتقال خدمات انتقال گاز به دفاتر نیز تنظیم گردید.

 

۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۴
تعداد بازدید : ۴۲۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید