پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه بررسی وضعیت حوزه ICT استان بوشهر در ایام نوروز با حضور مدیران ارشد این حوزه برگزار شد.

جلسه بررسی وضعیت حوزه ICT استان بوشهر در ایام نوروز با حضور مدیران ارشد این حوزه برگزار شد.
در جلسه بررسی وضعیت حوزه ICT استان بوشهر در ایام تعطیلات،اقدامات نوروزی و اجرای فعالیت های لازم الاجرا برای کیفیت بخشی به خدمات حوزه ICT در نوروز مورد بررسی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر، جلسه بررسی وضعیت حوزه ICT استان در ایام نوروز با حضور مدیران این حوزه برگزار شد. این جلسه با حضورآقایان بحرانی مدیر عامل شرکت مخابرات استان،موسوی مدیر کل ارتباطات زیرساخت،رضائی عرب مدیریت شعب پست بانک و مقیمی مدیرکل پست استان بوشهر در محل این اداره کل برگزار گردید.

در این جلسه بررسی اقدامات نوروزی و اجرای فعالیت های لازم الاجرا برای کیفیت بخشی  به خدمات حوزه  ICT  در نوروز مورد بررسی قرار گرفت .مهندس سملیان با بیان اینکه در زمان باقی‌مانده تا نوروز باید برنامه مدون برای اجرا در ایام عید تهیه و اقدامات اولیه اجرایی شود، بر لزوم هم بستگی و انسجام کارکنان حوزه ارتباطات، تاکید کرد.

مهندس سملیان اجرای پشتیبانی نوروز در 10 شهرستان را امتیازی مثبت برای استان خواند، همچنین ایشان تعامل افزاینده دستگاه های زیر مجموعه را خواستار شد وبیان کرد:عید نوروز آینه تمام نمائی از وضعیت استان،ظرفیت ها و فرهنگ استان برای گردشگران است لذا گردشگران باید از امکانات ارتباطی به نحو مطلوب بهره مند گردند.

 در ادامه جلسه مدیران این حوزه از آمادگی کامل برای پشتیبانی از حوزه فعالیت خود و آمادگی کامل نیروها جهت پاسخگوئی مناسب به مهمانان نوروزی در ابتدای سال 95 خبر دادند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۱۴:۰۳
تعداد بازدید : ۴۱۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید