پرش به محتوای اصلی

اخبار

تشکیل شورای فرهنگی و اقامه نماز استان بوشهر

تشکیل شورای فرهنگی و اقامه نماز استان بوشهر
تشکیل شورای فرهنگی و اقامه نماز استان با حضور حجه الاسلام قلیان دبیر شورای اقامه نماز وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان بوشهر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعلا استان بوشهر، همزمان با روز سه شنبه سیزدهم بهمن ماه سالجاری جلسه اقامه نماز و شورای فرهنگی استان با حضور حجه الاسلام والمسلمین قلیان دبیر شورای اقامه نماز وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و حجه الاسلام والمسلمین خشنود مسئول ستاد اقامه نماز استان بوشهر و انصافی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و کیفیت شرکت پست و مدیران تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر در سالن اجتماعات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر برگزار گردید.

در شروع جلسه سملیان مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر ضمن خوش آمد گویی به مدعووین، رسیدگی به معنویات کارکنان را جهت تقویت روحیه کاری و عملکرد بهینه یک ضرورت دانست.حجه الاسلام والمسلمین قلیان دبیر شورای اقامه نماز وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، انتخاب بوشهر به عنوان اولین استان در عملکرد شورای فرهنگی و اقامه نماز را در ولایتمداری که زبانزد خاص و عام می باشد را تبریک گفتند.

وی عنوان کرد وزارت ارتباطات یکی از دستگاههای برتر در حوزه اقامه نماز شناخته شده است و مفتخر به دریافت تقدیر ویژه گردیده است. همچنین خاطر نشان کردند مباحث فرهنگی باید در امورات اداری در عرض کارها قرار و نه در طول قرار گیرد.

ایشان خاطر نشان کردند ما بعد از هشت سال جنگ تحمیلی و در ادامه جنگ فرهنگی (36 سال) داشته ایم و تهاجم فرهنگی را جدی بگیریم و متاسفانه امروزه جنگ فرهنگی نیز به خانه ها راه پیدا کرده است. همچنین دلیل وزارت برتر در زمینه های حجاب و عفاف را نیروهای سالم در این وزارت داشتند.

همچنین افزودند مدیران هر دستگاه علاوه بر مدیر بودن ، رییس شورای فرهنگی و رئیس اقامه نماز، عفاف و حجاب آن اداره کل نیز می باشند و کارکنان حرکات و رفتار شما را می سنجند. همچنین می بایست مسئولیت در مقابل شهدا داشته باشیم و با اعتقاد و باور کار کنیم.

حجه الاسلام والمسلمین خشنود مسئول ستاد اقامه نماز استان بوشهر خاطر نشان کردند تلاش نموده ایم تا امکانات اولیه را در استان جهت برگزاری هر چه با شکوه تر نماز جماعت فراهم آوریم.تا بتوان در ادارات شاهد رونق و شور بهتری در نماز جماعت باشیم.

در ادامه انصافی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و کیفیت شرکت پست ، تقید شخص مدیر به نماز اول وقت و جماعت، باعث انگیزه برای سایر کارمندان برشمرد البته این موضوع ربطی به ریا و تظاهر ندارد.

و در ادامه این جلسه مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به تشریح برنامه های شورای فرهنگی و اقامه نماز در ادارات مربوطه پرداختند.

در ضمن قابل ذکر است نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حضرت حجه الاسلام والمسلمین قلیان دبیر شورای اقامه نماز وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نمازخانه اداره کل پست استان بوشهر برگزار گردید.

تشکیل شورای فرهنگی و اقامه نماز استان بوشهر  

تشکیل شورای فرهنگی و اقامه نماز استان بوشهر  

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰
تعداد بازدید : ۴۵۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید