پرش به محتوای اصلی

اخبار

موفقیت کارگروه ارتباطات در رزمایش سراسری پرتویی استان بوشهر

موفقیت کارگروه ارتباطات در رزمایش سراسری پرتویی استان بوشهر
در تاریخ هشتم و نهم اسفندماه سال 1393 رزمایش پرتوی بوشهر به منظور سنجش آمادگی دستگاههای استانی برای مقابله با حادثه نشت مواد رادیواکتیویته از نیروگاه اتمی بوشهر برگزار گردید.پس از پایان این رزمایش ملی و با گذشت بیش از ده ماه، سرانجام نتایج ارزیابی توسط گروه پدافند غیرعامل و مدیریت بحرن مرکز مطالعات و پژوهشهای لجستیکی دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام) ثبت و مصور گردید تا نقاط ضعف و قوت احصا گردند.

در تاریخ هشتم و نهم اسفندماه سال 1393 رزمایش پرتوی بوشهر به منظور سنجش آمادگی دستگاههای استانی برای مقابله با حادثه نشت مواد رادیواکتیویته از نیروگاه اتمی بوشهر برگزار گردید.

این کارگروه ابتدا با برگزاری جلسات منظم و تخصصی در مدت شش ماه گذشته ضمن هماهنگی اعضا جهت حضور در رزمایش موارد مورد نیاز را نیز مشخص نمود تا رزمایش را بتواند بدون مشکل ارتباطی برگزار نماید. امنیت و عبور و مرور، رصد وپایش پرتوی،  انتقال، درمان و خود امدادی، آموزش همگانی و اطلاع رسانی، ارتباطات، جستجو و نجات، رفع آلودگی سطحی، خدمات زیربنایی و اطفا حریق از کارگروه‌های تخصصی در رزمایش پرتویی بودند.

کارگروه ارتباطات شامل همکارانی از شرکت مخابرات استان، دفتر فناوری اطلاعات استانداری، فاوای سپاه امام صادق علیه السلام، اداره کل ارتباطات زیرساخت، فاوای نیروگاه، اپراتورهای همراه اول و ایرانسل به ریاست مهندس سملیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر بودند. این کارگروه در رزمایش خدماتی نظیر برقراری خط تلفن Hotline ، افزایش ظرفیت ترافیکی شبکه تلفن همراه اول، برقراری شبکه بی سیمی در منطقه مانور و برقراری لینک تصویری هفت مورد نظر رزمایش در محل فرماندهی قرارگاه(استانداری بوشهر) را ارئه داده و توانست وظایف خود را نحو احسن انجام دهد.

پس از پایان این رزمایش ملی و با گذشت بیش از ده ماه، سرانجام نتایج ارزیابی توسط گروه پدافند غیرعامل و مدیریت بحرن مرکز مطالعات و پژوهشهای لجستیکی دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام) ثبت و مصور گردید تا نقاط ضعف و قوت احصا گردند.

نکته جالب توجه نمرات ارزیابی کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخشهای مختلف بود که توانست در محموع با موفقیت در ماموریت های محوله بعنوان سومین کارگروه برتر در میان یازده بخش مختلف معرفی گردد که این مهم حاصل تلاش جدی اعضای آن کارگروه می باشد.

موفقیت کارگروه ارتباطات در رزمایش سراسری پرتویی استان بوشهر 

موفقیت کارگروه ارتباطات در رزمایش سراسری پرتویی استان بوشهر

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA
۲۷ دی ۱۳۹۴ ۱۵:۱۵
تعداد بازدید : ۵۴۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید