پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری پنجمین کارگروه گردشگری الکترونیک استان بوشهر

برگزاری پنجمین کارگروه گردشگری الکترونیک استان بوشهر
جلسه کارگروه گردشگری الکترونیک استان که با حضور نمایندگان پژوهشکده ICT واداره کل میراث فرهنگی استان در این اداره کل برگزار گردید مدل اجرایی گردشگری الکترونیک استان مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای جلسه مهندس جراحی نماینده اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در ارتباط با طرح بیان کرد.و در ادامه اظهار کرد این طرح با محوریت گردشگری روستایی در حال انجام است که در فاز های بعدی به گردشگری شهری نیز توسعه می یابد وبه توضیح بندهای پروپزال تهیه شده توسط اداره کل پرداخت.

  آقای امیرزاده معاونت گردشگری وسرمایه گزاری توضیحاتی در خصوص نیاز به یک برنامه مدون وجهت دهی کاربه سمت عملی شدن بیان کردو درادامه مهندس ملک زاده رییس پژوهشکده ICT استان در خصوص واگذاری طرح به شرکت های خصوصی مطالب را ارائه کرد وجداسازی طراحی وتولید سامانه از بخش محتوی را یک ضرورت دانست.


در پایان مدل مفهومی طرح توسعه گردشگری الکترونیک استان با مشخص شدن ذینفعان و وظایف هریک، شرح خدمات، ساختار اجرائی طراحی وایجاد سامانه وهمچنین ساختار اجرائی نگهداری وپشتیبانی از سامانه مورد تایید وتصویب قرار گرفت.


برگزاری پنجمین کارگروه گردشگری الکترونیک استان بوشهر

۷ دی ۱۳۹۴ ۱۵:۴۳
تعداد بازدید : ۴۵۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید