پرش به محتوای اصلی

اخبار

بررسی مشکلات حوزه ارتباطات شهرستان گناوه با حضور مدیران تابعه وزارت

بررسی مشکلات حوزه ارتباطات شهرستان گناوه با حضور مدیران تابعه وزارت
مدیران حوزه ICT استان در بازدید از شهرستان گناوه، مشکلات این بخش را بررسی و جهت رفع آن مواردی را مصوب نمودند.

در ابتدای جلسه جناب اقای سملیان مدیرکل محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن تبریک سال نو در خصوص اقدامات صورت گرفته در حوزه ICT شهرستان گناوه به ایراد گزارش پرداخت. ایشان همچنین افزودند از زمانی روی کار آمدن دولت تدبیر وامید و همچنین حضور جناب آقای دکتر واعظی  مقام عالی وزرات  پهنای باند ورودی استان با افزایش سه برابری روبرو بوده است و نیز افزودند که در بحث خدمات رسانی به روستاییان این شهرستان در سال 93 روستاهای محمدصالحی و اقماری گنجشکی، چاه بردی، گمارون و بنکی به سرویس ADSL تجهیز و در سال 94، 35 روستای دیگر این شهرستان در دستور کار به جهت تخصیص این سرویس قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه افزودند پست بانک استان در حوزه درآمد رتبه سوم کشور را دارا می باشد.

مهندس بحرانی مدیرعامل محترم شرکت مخابرات استان اضافه کردند در دیتای GSM روستایی جهت تخصیص سرویس ADSL با هماهنگی وزارت ارتباطات در حال اجرا می باشد . در خصوص شبکه موبایل هم ظرفیت سازی کرده ایم تا در مواقع تعطیلات نوروزی که با حجم زیاد تردد در این شهرستان روبرو بودیم دچار مشکل نگردیم.

همچنین پیرامون توسعه شبکه  3G افزودند انشااله با ایجاد ظرفیت بیشتر ارائه خدمات بهتری خواهیم داشت.

در ادامه جناب آقای مقیمی مدیرکل محترم پست استان در خصوص روند کار پست استان به ارائه گزارش پرداختندو در خصوص کد پستی 10 رقمی  گفتند این کدها آماده هستند و لذا هزینه تهیه پلاک با شهرداری است که انتظار است فرمانداری محترم جهت اختصاص بودجه به این مهم اقدام نمایند. در ادامه در خصوص خود پستی گری بعضی ادارات و دستگاههای اجرایی مطالبی را گفتند.

در ادامه جناب آقای فرهمند مدیرعامل محترم پست بانک گفتند که 13 روستا در بحث دفاتر ICT داریم که نقش بسزایی در خصوص اشتغال زایی داشته اند. 4 دفتر غیر فعال نیز داریم که تا پایان خرداد ماه در صورت برقراری شرایط فعال سازی خواهد شد.

در ادامه آقای مهندس موسوی رییس محترم نمایندگی شرکت ارتباطات زیرساخت استان به ارائه توضیحاتی درباره وضعیت زیرساخت شهرستان دادند و گفتنددر شبکه های کنار جاده که در اختیار راه و شهرسازی است گاهی بر حسب سهل انگاری دستگاههای حفاری دچار قطعی خواهیم شد که آگاهی و اطلاع رسانی مهم بنظر    می رسد.

در پایان جناب آقای مهندس یوسفی فرماندار محترم شهرستان گناوه ضمن عرض تبریک سال نو و همچنین تقدیر از حضور مدیران بخش ICT در شهرستان مطالبی را بیان نموده و خواستار رفع نقایص آن شدند. همچنین مصوبات جلسه طبق جدول ذیل تنظیم و مکتوب شد.


گناوه 3
گناوه 2
گناوه 1

۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱
تعداد بازدید : ۴۸۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید