پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر بیان کرد:

استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای تولید محتوای فاخر در حوزه علوم اسلامی و ترویج نماز

استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای تولید محتوای فاخر در حوزه علوم اسلامی و ترویج نماز
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر در نشست ستاد اقامه نماز استان از بکارگیری ظرفیت فضای مجازی برای تولید محتوای فاخر در حوزه علوم انسانی و ترویج نماز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت: بمنظور افزایش سطح کیفی جشنواره نماز فجر تا فجر در استان بوشهر، تشکیل اتاق فکر از همه حوزه های موثر با حضور روحانیت معظم، حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها و سایر فعالان ضروری می باشد.

وی افزود: موشن گرافی جهت ارتقاء سطح محتوا و انتقال پیام بصورت متحرک، کاربرد زیادی در حوزه علوم اسلامی و ترویج نماز دارد. موشن گرافی در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین رشته‌های هنر دیجیتال می‌باشد و علم استانداردی است که بصورت حرفه‌ای در بر گیرنده نرم‌افزارهای مهم است.

سملیان اظهار کرد: امروزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بر تمام عرصه‌های زندگی انسان سیطره پیدا کرده است و فرایند آموزش محتوا نیز، به‌عنوان یک ضرورت تام، از این امر به دور نیست. استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرایند یاددهی - یادگیری موجب شکسته شدن بسیاری از مرزهای متعارف شده و انعطاف خاصی به آن بخشیده است.۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۳۵
تعداد بازدید : ۳۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید