پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر بیان کرد:

برقراری رومینگ در روستاهای محمدی،گوابین و مجنون

برقراری رومینگ در روستاهای محمدی،گوابین و مجنون
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر ،از برقراری رومینگ در روستاهای محمدی،گوابین و مجنون از توابع شهرستان گناوه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پس از پایش میدانی کارشناسان این اداره کل در روزهای پایانی سال 1400، مشخص شد در روستاهای محمدی، گوابین و مجنون از توابع شهرستان گناوه کیفیت اینترنت 4G ایرانسل مناسب می باشد. از طرفی همراه اول نیز در مناطق یاد شده، دارای تکنولوژی 3G می باشد که با هماهنگی های بعمل آمده توسط این اداره کل، رومینگ دیتا ایرانسل برای مشترکین همراه اول فعال شد.

وی ادامه داد: پس از درخواست دهیاری روستاهای مذکور، تدبیری اتخاذ شد تا با فعال سازی رومینگ فرصت استفاده مشترکین همراه اول نیز از اینترنت پرسرعت 3G و 4G فراهم شود.

سملیان خاطر نشان کرد: هدف از این پایش های دوره ای، بهینه سازی سایت ها، در صورت نیاز فعال سازی رومینگ و مرتفع کردن مشکلات بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در روستاها می باشد.

وی در پایان اشاره کرد: یکی از عمده مشکلات مردم در نقاط حاشیه ای بویژه در روستاها الزام به استفاده از تنها یک اپراتور و عدم آنتن دهی سایرین می باشد.لذا با فعال سازی رومینگ به معنای استفاده همه اپراتورها، می توان این مهم را مدیریت کرده و حداکثر بهره وری را از شرایط موجود به نفع مردم ایجاد کرد.۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ۱۳:۴۲
تعداد بازدید : ۴۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید