پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر خبر داد:

تسریع در زمان پاسخگویی به شکایات مردمی در سامانه 195

تسریع در  زمان پاسخگویی به شکایات مردمی در سامانه 195
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: با پیگیری های بعمل آمده توسط کارشناسان این اداره کل با سایر واحدها و شرکت های زیرمجموعه، سرعت پاسخگویی به شکایت در سال گذشته نسبت به سال 99، افزایش یافته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد: ثبت شکایات مردمی در سال گذشته نسبت به سال 99 ، 13 درصد کاهش و سرعت پاسخگویی به شکایت نسبت به قبل افزایش یافته است.

وی ادامه داد: سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات مردمی وزارت ارتباطات، برای حمایت از حقوق مشترکین توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی راه اندازی شده که نتایج گزارشات سامانه در ارزیابی اپراتورها توسط سازمان تنظیمم مقررات تاثیر خواهد داشت و مشترکین هر یک از خدمات وزارت ارتباطات می توانند شکایات و مشکلات حوزه ICT خود از قبیل تلفن ثابت، تلفن همراه، اینترنت، خدمات پستی و دفاتر پیشخوان را از طریق سامانه 195 به آدرس 195.cra.ir یا از طریق تلفن گویای 195 ثبت نمایند.

سملیان اظهار کرد: فراوانی مشکلات در حوزه تلفن ثابت می باشد و در سال گذشته 45 درصد شکایت ثبت شده مربوط به این حوزه بوده است.

وی در پایان اشاره کرد: همه ی ما موظف به پیگیری مشکلات مردمی بوده و می بایست برنامه ریزی های لازم را جهت کاهش مدت زمان پاسخگویی طرح نماییم.۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ۱۲:۵۰
تعداد بازدید : ۴۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید