پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر بیان کرد:

بازدید نوروزی از وضعیت ارتباطی شهرستان های پرتردد گناوه و دیلم

بازدید نوروزی از وضعیت ارتباطی شهرستان های پرتردد گناوه و دیلم
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر در دیدار نوروزی با فرماندار شهرستان دیلم، از وضعیت ارتباطی شهرستان های پرتردد گناوه و دیلم بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در دیدار نوروزی با فرماندار شهرستان دیلم از اقدامات صورت گرفته در ایام نوروز جهت پایداری شبکه تلفن همراه و اینترنت خبر داد.

 

وی اظهار کرد: در ایام نوروز، با همکاری زیر مجموعه های ارتباطی استان، پهنای باند ورودی کلیه مراکز مخابراتی جهت تامین پهنای باند اینترنت مورد نیاز جهت تامین ترافیک، حداقل 2 برابر افزایش یافت.

 

 سملیان افزود: ظرفیت کلیه سایت های تلفن همراه نیز تا حد امکان افزایش یافته است و اپراتورهای تلفن همراه جهت پایدار ماندن شبکه و مدیریت بحران در مواقع اضطراری، سایت های سیار خود را آماده کردند.

 

وی گفت: یکی از این سایت های سیار، در محله شهدای گمنام گناوه برپاشده است و هم اکنون به مسافرین و ساکنین خدمات رسانی می کند.

 

سملیان با اشاره به احداث یک سایت تلفن همراه در جاده مظفری به گچساران واقع در شهرستان دیلم گفت: سرویس رومینگ این سایت باز شده است و کلیه اپراتورها امکان استفاده از خدمات این سایت را دارند.

 

وی از اتمام پروژه ایجاد سایت های جدید در روستاهای بوالفتح و والفجر شهرستان دیلم خبر داد و گفت: این سایت ها از محل طرح خدمات اجباری روستایی به این روستاهای فاقد ارتباط تعلق گرفته و به زودی با ارایه کلیه سرویس های اینترنتی و مکالمه علاوه بر روستا طول زیادی از جاده های مجاور را پوشش خواهد داد.

۷ فروردین ۱۴۰۱ ۱۳:۱۱
تعداد بازدید : ۹۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید