پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر خبر داد:

پوشش 98% اینترنت پرسرعت در شهرستان جم

پوشش 98% اینترنت پرسرعت در شهرستان جم
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: بمنظور بررسی مشکلات حوزه ارتباطات در شهرستان جم،جلسه ای با حضور فرماندار و شهردار شهرستان جم و مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از جمله مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مدیر مخابرات منطقه بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان بیان کرد: با توجه به برنامه ریزی ها و اقدامات قبلی در خصوص ارائه و تدوام خدمات ارتباطی در روستاها و مناطق دورافتاده و بر اساس پایش های انجام شده، در حال حاضر پوشش اینترنت پرسرعت در شهرستان جم، 98% می باشد.

وی افزود: با بررسی روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان جم که فاقد اینترنت سیار هستند مقرر شد در شهرستانهای انارستان، بهارستان و ریز، پایش تصویری انجام شود. درخصوص روستای چاهه نیز مقرر شد ظرف یک ماه آینده، ارتباط تلفن همراه اول برقرار شود.

سملیان خاطر نشان کرد: در این جلسه، مسیرهای فیبرنوری حادثه خیز بررسی و مقرر شد اصلاح مسیر فیبر نوری در مسیر سه راهی سیراف- جم، توسط مخابرات منطقه بوشهر ظرف 3 ماه آینده انجام شود.

وی در پایان مطرح کرد: اقدامات و فعالیتهای شرکت های حوزه خدمات شهری در پارک علم و فناوری مانند شرکت کلینزی  به شهرداری شهرستان جم معرفی و جهت انعقاد تفاهم نامه همکاری با شهرداری آن شهرستان، هماهنگی لازم صورت پذیرفت.

۴ اسفند ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵
تعداد بازدید : ۸۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید