پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر خبر داد:

برگزاری مراسم افتتاح طرح های ارتباطی دهه فجر در 16 بهمن ماه

برگزاری مراسم افتتاح طرح های ارتباطی دهه فجر در 16 بهمن ماه
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر بعد از ظهر شنبه، در آئینی با حضور استاندار بوشهر، نماینده مردم دشتی و تنگستان و شماری از مدیران استانی و شهرستانی، درخصوص افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح های ارتباطی در استان بوشهر سخنرانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در مراسم افتتاح پروژههای ارتباطی در روستای باغک جنوبی بیان کرد: پروژههای افتتاحی در دهه فجر نماد و نشانه است، حرکتی نمادین که یادمان نرود راه و مسیر اصلی همین «خدمت» است و شاد کردن دل مردمی که پای همهچیز انقلابشان ایستادهاند.در دهه فجر امسال، ۲۲ طرح ارتباطی به مبلغ ۳۳۰ میلیارد ریال، افتتاح و شروع عملیات اجرایی آنها از محل منابع ملی آغاز می گردد.

 

وی افزود:  ۱۹پروژه ارتباطی در سطح استان با اعتبار ۲۶۰ میلیارد ریال افتتاح میشود و عملیات اجرایی سه پروژه ارتباطی با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال نیز آغاز میشود.

 

سملیان گفت: این طرحها شامل افتتاح شش سایت با تکنولوژی ۲G، ۳G، ۴G، ارتقا ۱۰ سایت ۲G به ۳G، اجرای فیبرنوری به طول ۹۶ کیلومتر و آغاز عملیات اجرایی دو سایت با تکنولوژی ۲G به ۳G در روستای آقا میر احمد دشتستان و روستای درنگ دشتستان و و یک سایت ریپیتر میشود.

 

وی در پایان اشاره کرد: هم اکنون بیش از ۹۷ درصد از روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان، تحت پوشش خدمات ارتباطی هستند و دامنه دسترسی به خدمات روز به روز در حال گسترش است.

در ادامه محمدیزاده استاندار استان، در مراسم افتتاح پروژههای عمرانی شهرستان تنگستان اظهار داشت: در مجموع در استان بوشهر بیش از ۵۰۰ پروژه توسط دولت و بخش خصوصی در دهه مبارک فجر به بهرهبرداری میرسد.

 

وی اضافه کرد: امروز ۴۰ پروژه با اعتبار بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان در شهرستان تنگستان به بهرهبرداری رسیده است که در روستای باغک بخشی از این پروژهها افتتاح شد.

 

استاندار بوشهر ضمن تبریک دهه مبارک فجر به مردم استان به ویژه اهالی شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد: برای عمران و آبادانی همه نقاط استان همه باید به هم کمک کنیم.

 

وی در پایان گفت: در این راستا همراهی و همدلی همه مسئولان دولتی، نمایندگان مجلس، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان و نماینده ولی فقیه در استان ضروری است و باید در کنار هم باشیم.

 

۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۹۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید