پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان خبر داد:

انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل ارتباطات و حوزه علمیه خواهران

انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل ارتباطات و حوزه علمیه خواهران
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و حوزه علمیه خواهران سمنان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان، سید یاسر حسن پور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان در جلسه ای که با حضور مهدی نجم مدیر مرکز حوزه علمیه خواهران و مدیران کل دستگاه های زیرمجموعه وزرات ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد،گفت: یکی از برنامه های جدی وزارت ارتباطات در دولت جدید تحقق عملی شبکه ملی اطلاعات، پررنگ کردن حوزه تولید محتوای دیجیتال و بسط برنامه های فرهنگی در حوزه فاوا است.
وی در ادامه تصریح کرد: بهره‌گیری از ظرفیت‌های فناوری اطلاعات و زیرساخت های ارتباطی استان موجب ارتقای دانش، رونق فعالیت‌های فرهنگی به همراه تولید محصولات و محتوای دیجیتال فرهنگی-دینی شده و لازمه این کار ارتباط موثر با شرکتها، استارتاپ هاو فعالین فناوری اطلاعات در حوزه تولید محتوا در سطح استان است.
حسن پور با بیان اینکه این جلسات به جهت بهره مندی دقیق تر و برنامه ریزی باید به شکل مستمر ادامه یابد گفت: اولین برنامه مشترک برگزاری یک کارگاه یا رویداد تولید محتوای دیجیتال در حوزه فرهنگی و دینی تا پایان سال با همکاری حوزه علمیه ی خواهران استان سمنان است.
در ادامه نجم رییس حوزه علمیه خواهران سمنان نیز ضمن ارایه توضیحاتی در خصوص اقدامات و فعالیت های حوزه علمیه خواهران از لزوم رعایت مسائل دینی و فرهنگی در کلیه حوزه ها به خصوص حوزه اینترنت، فناوری اطلاعات و شبکه های مجازی گفت و از آمادگی مجموعه برای این بخش و تولید محتوای دینی و فرهنگی خبر داد.

 

۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۷:۲۳
تعداد بازدید : ۸۰۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید