پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مطرح کرد:

استقرار میز خدمت مجموعه وزارت در نماز جمعه سمنان

استقرار میز خدمت مجموعه وزارت در نماز جمعه سمنان
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان از استقرار میز خدمت مجموعه ارتباطات و فناوری اطلاعات با هماهنگی و همکاری ستاد اقامه نماز جمعه شهر سمنان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، میز خدمت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به همراه مجموعه پست،پست بانک، شرکت مخابرات و ارتباطات زیرساخت استان همراه با برپایی نماز جمعه این هفته در محل مسجد امام خمینی (ره)، به جهت پاسخگوی به درخواست ها، نیازها و مشکلات مردمی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
سید یاسر حسن پور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، در حاشیه برگزاری این برنامه با بیان اینکه هدف از برپایی و استقرار میز خدمت مجموعه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در محل نماز جمعه، شنیدن مسائل، مشکلات و انتقادات مردم از نزدیک و برطرف کردن آن است افزود: در این برنامه، مدیران مجموعه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به همراه پست، پست بانک، ارتباطات زیرساخت، مخابرات و همراه اول پاسخگوی نیازهای مردم شدند.
وی همچنین با اشاره به اینکه استقرار میز خدمت در این حوزه در آینده ادامه دار است تصریح کرد: مهمترین وظیفه سازمان های دولتی خدمت رسانی به مردم است و استقرار میز خدمت با افزایش رضایتمندی، موجب ارتباط مستقیم مدیران با مردم، لمس مسائل و مشکلات از نزدیک و تسهیل خدمت رسانی بوده و همه مراجعین صرف نظر از هر ساختار اداری می توانند درخواست ها و نیازهای خود را در اسرع وقت مطرح و پیگیری کنند.
در پایان این مراسم، پس از برپایی نماز جماعت به امامت حجت الاسلام و المسلمین مطیعی، با حضور کلیه مدیران مجموعه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، برنامه گل افشانی و تجدید میثاق با شهدای والامقام در مزار شهدا امامزداده یحیی(ع) انجام گرفت.
۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ۱۸:۱۳
تعداد بازدید : ۸۳۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید