پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر بیان کرد:

بازدید از مرکز حمایت از دختران بی سرپرست استان در بزرگداشت مقام زن و روز مادر

بازدید از مرکز حمایت از دختران بی سرپرست استان در بزرگداشت مقام زن و روز مادر
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر، از بانوان همکار تقدیر و از مرکز حمایت از دختران بی سرپرست استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در مرکز حمایت از کودکان بی سرپرست میلاد با سعادت دختر نبوت، همسر ولایت، مادر امامت، شیر زن عرصه مقاومت، بانوی دوعالم، حضرت ام ابی‌ها فاطمه زهرا (س) که به نام پر شکوه و جلال روز زن نامگذاری شده است را، به تمامی زنان اسلام و بانوان همکار شاغل در اداره کل و بانوان شاغل در مرکز مذکور تبریک گفت.

وی ادامه داد: امسال اداره کل استان، در روز ولادت حضرت زهرا، حال و هوای دیگری داشت و آنچه به آن زیبایی می داد دیدار با دخترانی است که با شور و هیجان پذیرای ما شدند. دختران ایران زمینی که در دلواپسی های زندگی اسیر هستند.

سملیان در پایان خطاب به دختران گفت: اگر چه مشکلات شما رو در برگرفته است ولی با توکل به خدا و الگو قرار دادن صبر و شکیبایی حضرت زهرا، امید به روزهای روشن در چشمان شما آشکار است.۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۱۴
تعداد بازدید : ۷۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید