پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر بیان کرد:

پایش ارتباطی ١٥ روستای شهرستان دیلم

پایش ارتباطی ١٥ روستای شهرستان دیلم
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر در جلسه کمیته USO، از پایش میدانی ١٥ روستای شهرستان دیلم از جمله عامری، حصار، بیدو و ...خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت: ١٥ روستای شهرستان دیلم با تلاش کارشناسان این اداره کل و شرکت مخابرات منطقه بوشهر جهت بررسی پوشش تلفن همراه(صوت ودیتا)، اینترنت پرسرعت ADSL و آخرین وضعیت تلفن ثابت مورد پایش میدانی قرار گرفت، تا اطلاعات شناسایی شده در سامانه دیار بروزرسانی شود.

 

وی ادامه داد: هدف از این پایش، بروز رسانی اطلاعات ارتباطی روستاهای بالای 20 خانوار استان و مرتفع کردن مشکلات حوزه ارتباطات در روستاها به ویژه در حوزه آموزش مجازی است.

 

سملیان خاطر نشان کرد: با اعلام کمیته USO این اداره کل و پایش های صورت گرفته،  20 درصد روستاهای شهرستان دیلم فاقد پوشش مناسب هستند که تصمیم بر این شد با بهینه سازی سایت های همجوار، مشکل این روستاها برطرف گردد.

 

وی تصریح کرد: سعی می شود جهت پیگیری دقیق تر مطالبات مردمی و کسب نتیجه بهتر، این طرح همانند گذشته با حضور دهیار هر روستا در نقاط هدف انجام شود تا تاثیر گذاری بالاتری در برنامه ریزی و توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان داشته باشد.

۱۹ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۰۲
تعداد بازدید : ۷۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید