پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر خبر داد:

پایداری وضعیت پوشش ارتباطی هنگام وقوع سیل امروز در استان بوشهر

پایداری وضعیت پوشش ارتباطی هنگام وقوع سیل امروز در استان بوشهر
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر ضمن بازدید از شهرستانهای سیل زده دیر، کنگان، عسلویه و جم، در مورد آخرین وضعیت ارتباطی استان هنگام وقوع سیل گفت: در حال حاضر وضعیت کلی شبکه ارتباطی در استان بوشهر در حالت عادی و ارتباطات پایدار و مطلوب است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان بیان کرد: سامانه بارشی پرقدرتی که پیش بینی شده بود از آغازین ساعات بامداد امروز، به صورت بارش باران و باد شدید فعالیت خود را در نقاط مختلف استان آغاز کرده است.

 

وی افزود: حفظ پایداری ارتباطات در شهرها و روستاهای سیلابی، بررسی مسیرهای فیبرنوری داخل استان و پایداری آنها در مقابل حوادث و شرایط بحرانی در اولویت دستور کار این اداره کل قرار دارد.

سملیان خاطر نشان کرد: با انجام هماهنگی ها و پیگیری های لازم برای اعزام نیروهای پشتیبان فنی، آمادگی لازم وجود دارد تا با اعزام نیروها نسبت به قطعی ارتباطات احتمالی اقدام شود.

وی گفت: در شرایط بحران، داشتن شبکه ارتباطی پایدار و بدون اختلال برای تیم‌های مدیریت بحران و مردم از جمله مهمترین الزاماتی است که بر آن تاکید فراوان شده است.

۱۲ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۱۰
تعداد بازدید : ۸۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید