پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر بیان کرد:

راه اندازی سایت تلفن همراه روستای باغک جنوبی و سربست

راه اندازی سایت تلفن همراه روستای باغک جنوبی و سربست
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر در جلسه کمیته USO، از راه اندازی سایت همراه روستای باغک جنوبی در شهرستان تنگستان و روستای سربست در شهرستان دشتستان توسط شرکت ایرانسل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت: 2 سایت جدید راه اندازی شده، 8 روستای بزرگ استان را تحت پوشش قرار می دهد. سایت سربست، روستاهای بنه جابری،خیرآباد و بشیرآباد و سایت باغک جنوبی، روستاهای باغک شمالی، کاکلی و قبا کلکی را نیز تحت پوشش قرار می دهند.

وی ادامه داد: سایت روستاهای چهل زرعی عرب و آقامیر احمد هم در حال راه اندازی است. که با اجرای این طرح، 7 روستای دیگر استان از جمله چاه زنگی، چهل زرعی عجم و ... نیز، تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

سملیان خاطر نشان کرد: هزینه اجرای این سایت ها از محل طرح خدمات اجباری روستایی (USO) است.هدف از اجرای طرح خدمات اجباری روستایی (USO ارائه و تدوام خدمات ارتباطی برای روستاها و مناطق دورافتاده و پرهزینه که صرفه اقتصادی برای اپراتورهای خصوصی ندارند، می‌باشد. براساس استانداردهای اتحادیه جهانی مخابرات، فراهم کردن ارائه سرویس‌های تلفن ثابت، اینترنت با نرخ منطقی، ایجاد دفاتر خدمات ارتباطی در مناطق محروم، از جمله خدماتی است که در قالب طرح خدمات عمومی اجباری (USO) گنجانده شده است.۱۱ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۵۴
تعداد بازدید : ۷۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید