پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر اعلام کرد:

ارتقاء سایت در روستاهای جنوب جم و صیدی

ارتقاء سایت در روستاهای جنوب جم و صیدی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر در جلسه کمیته USO، با اشاره به اهمیت توسعه و پایداری زیرساخت‌های ارتباطی در روستاها، از ارتقاء 2 سایت تلفن همراه در روستاهای جنوب جم و صیدی در شهرستان جم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت: در سال جاری، 40 سایت روستایی به نسل سوم و چهارم سرویس اینترنت همراه ارتقاء یافته و طراحی این سایت ها بگونه ای انجام شده است که هریک قادر به پوشش چندین روستای اطراف باشند.
وی افزود: پروژه ارتقاء سایت روستاهای جنوب جم و صیدی، از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شده است.
سملیان اظهار کرد: در حال حاضر تمامی شهرها و بیش از 91.5 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار استان بوشهر دارای سرویس اینترنت پرسرعت هستند.
وی بیان کرد: روستاهای استان بوشهر از ظرفیت و پتانسیل های خوبی برخوردار است که ایجاد و تقویت زیرساخت‌های ارتباطی اعم از پوشش اینترنت و تلفن همراه در مناطق روستایی، عاملی موثر برای توسعه روستایی و تامین رفاه عمومی این مناطق است.

۵ دی ۱۴۰۰ ۰۷:۵۳
تعداد بازدید : ۸۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید